październik 17, 2018

Powiadomienia odnośnie alertów od teraz także w naszej aplikacji iOS!

Otrzymaliśmy od Was mnóstwo próśb odnośnie dodania funkcji powiadomień push do naszej aplikacji dla iOS. Prawdę mówiąc, prośby takie otrzymujemy już od czasu debiutu naszej aplikacji w AppStore. Zespół TradingView ma zaszczyt oznajmić, iż funkcja powiadomień push jest już dostępna w ramach aplikacji iOS! Otrzymuj powiadomienia push na swojego iPhone’a lub iPad’a i bądź na bieżąco z wydarzeniami na rynkach oraz monitoruj stan swoich inwestycji.

 

Oto krótka instrukcja dotycząca aktywacji powiadomień push z poziomu aplikacji iOS.

  • Pobierz najnowszą wersję aplikacji tutaj: AppStore.
  • Zaloguj się na swoje konto TradingView.
  • Aktywuj w ustawieniach funkcję przesyłania powiadomień push przez aplikację. Aby tego dokonać, udaj się kolejno do zakładek Ustawienia -> Powiadomienia -> Wybierz aplikację TradingView -> Włącz funkcję Aktywuj powiadomienia.
  • Podczas tworzenia alertu zaznacz okienko Powiadomienia w aplikacji.

To wszystko! Funkcja ta dostępna jest dla każdego użytkownika TradingView bez względu na posiadany plan subskrypcyjny. Od teraz mobilne zarządzanie inwestycjami stało się jeszcze łatwiejsze.

Jak zawsze czekamy z niecierpliwością na Wasze opinie oraz propozycje odnośnie dalszych usprawnień i nowych funkcji. Dziękujemy za wybranie TradingView i życzymy owocnego handlu i samych udanych inwestycji!

Spread the love