October 11, 2019
Wyjaśnienie awarii aplikacji na urządzeniach z Androidem

Niektórzy z naszych użytkowników korzystający z urządzeń z systemem Android mogli w ciągu ostatnich kilku tygodni doświadczać opóźnień i awarii aplikacji. 

Główną przyczyną tego problemu jest komponent WebView dostarczany razem z systemem Android. Jedna z ostatnich aktualizacji tego komponentu zawierała błąd, który ostatecznie doprowadził do problemu. Robiliśmy wszystko, co możliwe, aby zaradzić tej sytuacji, ale niestety, pewne rzeczy były poza naszą kontrolą. Google potwierdziło, że ten problem został już naprawiony, więc nie powinno się go dłużej doświadczać.  

Zaktualizuj komponent WebView, aby rozwiązać problem: — https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.webview.
Jeżeli na Twoim urządzeniu zainstalowany jest Chrome, musisz go również zaktualizować: — https://play.google.com/store/apps/details?id=com.android.chrome.

Aktualnie rozważamy rezygnację z System WebView, żebyśmy nie byli zależni od komponentów dostarczanych nam przez Google, ponieważ naszym ostatecznym celem jest zapewnienie wszystkim jak najlepszej jakości. 

Dziękujemy za wybranie TradingView!

Zespół TradingView Mobile

Najszybszy sposób na śledzenie rynków

Otwórz wykres