January 19, 2021
Nowy wbudowany wskaźnik — Auto Rozszerzenie Fibo

Auto Rozszerzenie Fibo jest nowym wskaźnikiem Pine opartym na popularnym wskaźniku Auto Zniesienia Fibo i narzędziu do rysowania Rozszerzenie Fibo bazujące na trendzie.

Rozszerzenia Fibonacciego to narzędzie, które pozwala określić, jaki poziom może osiągnąć cena po korekcie. Narzędzie to działa w oparciu o trzy punkty wyznaczone przez tradera: dwa pierwsze określają linię trendu, a trzeci — poziom korekty. Dzięki nowemu wskaźnikowi nie musisz ustawiać ich ręcznie. Algorytm automatycznie dobierze odpowiednie punkty za Ciebie.

Aby użyć nowego wskaźnika, otwórz kartę Wskaźniki i wybierz Auto Rozszerzenie Fibo.

Wskaźnik jest napisany w Pine Script, a jego kod źródłowy można znaleźć w szablonach i zmienić według własnego uznania. Możesz to zrobić z poziomu edytora Pine: kliknij przycisk Otwórz, z rozwijanej listy wybierz Nowy wbudowany skrypt domyślny i odszukaj Auto Rozszerzenie Fibo.

Mamy nadzieję, że ta nowa funkcja okaże się dla Ciebie przydatna. Prosimy o dalsze przesyłanie sugestii i komentarzy, abyśmy wiedzieli nad czym pracować. Tworzymy TradingView dla Ciebie i chętnie dowiemy się, co sądzisz o aktualizacjach naszej platformy.

Najszybszy sposób na śledzenie rynków

Otwórz wykres