January 20, 2021
Poznaj zwycięzców pierwszej edycji Broker Awards

Nareszcie! Znamy już zdobywców pierwszego w historii rozdania nagród TradingView Broker Awards — TradeStation wygrywa w trzech kategoriach, w tym tytuł Brokera Roku. 

Dziękujemy wszystkim za komentarze, oceny i recenzje. Możecie już zobaczyć wszystkich zdobywców naszych nagród branżowych na stronie Broker Awards.

Jak zwykle, naszym głównym celem jest stworzenie i zapewnienie najlepszej platformy dla Twoich potrzeb handlowych i inwestycyjnych. Nagrody te są przyznawane brokerom, którzy właśnie to robią — oferują najlepsze usługi i udostępnili najlepszą technologię w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Nagrody te nie są wybierane przez nas przypadkowo — to Wy pomogliście o nich zadecydować. Opierają się one na Waszych opiniach i recenzjach z całego roku, w połączeniu z naszymi wewnętrznymi informacjami technicznymi, aby dać wiarygodny, przejrzysty obraz najlepszych brokerów.

Nie martw się, jeśli Twojego ulubionego brokera nie ma na liście lub jeszcze nie jest zintegrowany. Może uda mu się w przyszłym roku. Powiedz im, aby się z nami skontaktowali i miejmy nadzieję, że zostaną częścią tego wielkiego skoku naprzód, mającego na celu znalezienie najlepszego brokera dla Ciebie.

Najszybszy sposób na śledzenie rynków

Otwórz wykres