January 22, 2021
Witamy nowego brokera na TradingView: Capital.com

Znasz nas, nigdy nie przestaniemy się starać, aby społeczność traderów była zadowolona. Dlatego też jesteśmy bardziej podekscytowani niż dziecko na Boże Narodzenie, mogąc przedstawić Capital.com jako najnowszego brokera dostępnego na TradingView.

Szczegóły techniczne: Capital.com jest autoryzowany i regulowany przez Financial Conduct Authority (FCA) oraz przez Cyprus Security and Exchange Commission (CySEC). Capital.com w pełni spełnia standardy bezpieczeństwa danych PCI. Wykorzystuje Transport Layer Security do szyfrowania danych traderów i współpracuje z RBS i Raiffeisen (dwóch największych money managerów w Europie) do przechowywania środków zdeponowanych przez użytkowników na segregowanych kontach.

Każdy trader CFD i FX może teraz założyć konto w Capital.com, zalogować się i zacząć handlować na najpopularniejszych indeksach, towarach, kryptowalutach, akcjach i parach walutowych bezpośrednio na naszych wykresach.

Znajdź ikonę Capital.com w terminalu Transakcyjnym TradingView i rozpocznij swoją przygodę z jednym z najlepszych brokerów w branży. Wiemy, że na to czekaliście, więc korzystajcie i wypatrujcie kolejnych aktualizacji już wkrótce.

Najszybszy sposób na śledzenie rynków

Otwórz wykres