July 19, 2017
Kompletna przebudowa interfejsu czyni wyszukiwanie na platformie TradingView jeszcze łatwiejszym

Na naszej platformie znajduje się mnóstwo rozmaitych treści, a każdego dnia dodawane są kolejne. Zdajemy sobie sprawę, że niekiedy znalezienie konkretnej rzeczy bywa problematyczne.

Wyszliśmy więc naprzeciw tym problemom i stworzyliśmy nowe menu zupełnie od podstaw. Pokrótce opiszemy wprowadzone przez nas zmiany.

Menu Pomysły pozwala na wyszukiwanie pomysłów transakcyjnych opartych na określonych technikach analitycznych, oferuje łatwiejszy dostęp do materiałów edukacyjnych i skryptów związanych z tymi pomysłami. 

MenuSkrypty pozwala na wyszukiwanie strategii przynależących do określonych wskaźników. Wskazuje także na skojarzone z nimi pomysły tradingowe i materiały edukacyjne.

Menu Rynki pozwala na wyświetlenie wszystkich dostępnych rodzajów aktywów. Stąd z kolei możesz łatwo przejść do najpopularniejszych wskaźników. Tutaj dostępne również są inteligentne narzędzia finansowe, tabele notowań, szczegółowe informacje techniczne oraz szereg dodatkowych funkcji.

Symbole odszukać możesz na podstawie interesujących Cię mertyk (właściwości), a następnie dodać do nich wskaźniki przeznaczone do dalszej analizy.

Ratingi (Oceny) to nowa, użyteczna funkcja, pokazująca w oparciu o wskaźniki techniczne, które symbole należy Sprzedać, Trzymać bądź Kupić. Więcej informacji znajdzieszTUTAJ.

Krótko rzecz ujmując, wszystko możesz skonfigurować wedle swoich potrzeb, co pozwoli Ci zorganizować interfejs tak, by był wygodny dla Ciebie i pasował do Twojego stylu handlowania.

Uwaga: publikując pomysł pamiętaj o zaznaczeniu poprawnie jego typu (Analiza lub Edukacja) i wyborze odpowiednich kategorii tak, aby inni mogli go odnaleźć – kto wie, może nawet zdobędziesz nowych fanów. Dla każdego pomysłu możesz wybrać do 3 kategorii.

Pomysły typu “Analiza” to takie, które mają na celu przewidywanie wzrostów ceny i wymagają uzasadnienia oraz stosownego opisu, który pozwoli innym użytkownikom zrozumieć dlaczego i na jakiej podstawie oparta jest analiza. Pomysły edukacyjne natomiast – no cóż, służą celom edukacyjnym. Możecie przy ich pomocy dyskutować na temat systemów tradingowych, metod przeprowadzania analiz czy też na tematy związane z zastosowaniem określonych narzędzi do rysowania. Pomysły edukacyjne są wartościowe same w sobie i nigdy nie tracą swoich walorów poznawczych, a przede wszystkim przyczyniają się do
powiększania zasobów wiedzy naszej społeczności.  

Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania – staraliśmy sie jak najlepiej uporządkować istniejące już pomysły, ale jest ich po prostu zbyt wiele. Jeśli opublikowane przez Was pomysły znalazły się w niewłaściwej kategorii (lub nie są przypisane do żadnej), prosimy skontaktować się z moderatorami Postarają się oni przejrzeć te pomysły i poprawnie je skategoryzować.

Czekamy na Wasze opinie!

Najszybszy sposób na śledzenie rynków

Otwórz wykres