May 29, 2020
Dodaliśmy możliwość ustawiania czasu wygaśnięcia dostępu do skryptów tylko na zaproszenie.

Mamy dobre wieści dla wszystkich autorów skryptów tylko na zaproszenie — teraz możesz ustawić datę, do której użytkownicy mają dostęp do Twoich skryptów.

Podczas dodawania nowego użytkownika w oknie dialogowym zarządzania dostępem skryptu należy teraz określić datę, do kiedy zaproszeni użytkownicy mają dostęp do skryptu lub udzielić dostępu na czas nieokreślony. Zobacz na poniższym przykładzie:

W każdej chwili można zmienić ustawienia daty ważności wskaźnika tylko zaproszenie dla istniejących użytkowników. Po prostu kliknij datę wygaśnięcia, aby otworzyć okno edycji. Zobacz na obrazku:

Ponadto, aby ułatwić Ci poruszanie się po dużej liście użytkowników, którzy mają dostęp do Twojego skryptu tylko na zaproszenie, dodaliśmy sortowanie według daty ważności:

Zwróć uwagę, że skrypty tylko na zaproszenie mogą publikować wyłącznie użytkownicy Premium. Żeby ulepszyć poziom subskrypcji, przejdź na stronę cennika.

Dziękujemy za wspaniałe opinie — naprawdę doceniamy Wasze komentarze i sugestie dotyczące istniejących i przyszłych produktów, narzędzi oraz usług. Mamy nadzieję, że ta aktualizacja okazała się dla Was użyteczna i z niecierpliwością czekamy na to, co chcielibyście zobaczyć w następnej kolejności. Dziękujemy za wybranie TradingView.

The fastest way to follow markets

Launch Chart