August 3, 2020
Nowy styl panelu kupna/sprzedaży

Nie musisz już szukać odpowiedniego miejsca na ruchomy panel kupna/sprzedaży — bo my znaleźliśmy dla niego idealne miejsce.

Panel kupna/sprzedaży jest teraz przedstawiony jako dwa przyciski, które znajdują się w dogodnej lokalizacji w legendzie wykresu. Oprócz wartości OHLC nowe przyciski pozwalają na monitorowanie cen Bid/Ask instrumentu w czasie rzeczywistym. Przyciski te obsługują układy wielu wykresów, co oznacza, że możesz teraz zobaczyć ceny Bid oraz Ask dla kilku różnych symboli jednocześnie, bez konieczności zmiany ekranów.

Trading

Oprócz wyświetlania aktualnych cen Bid/Ask od brokera, przyciski pozwalają na składanie zleceń rynkowych w obu kierunkach: kup i sprzedaj.

Gdy włączony jest tryb Natychmiastowe składanie zleceń, zlecenia są składane natychmiast (bez korzystania z formularza zleceń), a wymaganą wielkość zlecenia można ustawić za pomocą kalkulatora ilości.

Gdy tryb Natychmiastowe składanie zleceń jest wyłączony, kliknięcie przycisku kupna lub sprzedaży spowoduje otwarcie formularza zleceń, w którym można dokończyć konfigurację zlecenia, a następnie je złożyć.

Przyciski mają dwa różne tryby wyświetlania: z wypełnionym tłem i bez wypełnionego tła. Jeśli przyciski mają czerwone lub niebieskie tło, oznacza to, że handel jest w trybie aktywnym. Jeśli tło jest białe, oznacza to, że coś nie jest skonfigurowane: albo broker nie jest podłączony, albo został wybrany symbol niehandlowy. Podpowiedź przycisku również poinformuje nas o tym problemie. W trybie niewypełnionego tła możesz kontynuować monitorowanie cen Bid/Ask, ale przyciski nie będą rozpraszać uwagi.

Zarządzanie widocznością

Teraz łatwiej jest dostosować widoczność przycisków Kupna/Sprzedaży. Możesz łatwo wyłączyć lub ponownie włączyć przyciski w menu kontekstowym dowolnego elementu w legendzie wykresu, a także w menu głównym.

Opcja włączania/wyłączania widoczności przycisków jest nadal dostępna we właściwościach wykresu w sekcji Trading lub w panelu Trading po kliknięciu koła zębatego.

Mamy nadzieję, że ten dodatek okaże się użyteczny. Jak zawsze czekamy na Twoje opinie i komentarze. Dziękujemy za to, że należysz do społeczności TradingView.

Najszybszy sposób na śledzenie rynków

Otwórz wykres