August 31, 2020
Wybór Redakcji – Wskaźniki

Biblioteka Publiczna TradingView składa się ze wskaźników i strategii opracowanych przez traderów i inwestorów z całego świata. Obecnie w Bibliotece Publicznej znajduje się ponad 100.000 skryptów. Wielu z nich nie można znaleźć nigdzie indziej. Dlatego też jesteśmy zachwyceni, mogąc pokazać Wam nasze nowe Wybory Redakcji dotyczące skryptów.

Wybory Redakcji przedstawiają najlepsze ostatnio wydane wskaźniki open source, które zostały opublikowane w naszej Bibliotece Publicznej. Można je znaleźć na stronie głównej lub za pośrednictwem menu „Skrypty”. Naszym celem jest zwrócenie większej uwagi na kreatywne umysły i hojnych programistów, którzy tworzą najciekawsze wskaźniki. Napisanie potężnego i użytecznego wskaźnika lub strategii w Pine może zająć dni, tygodnie lub miesiące. Wymaga to rzadkiej kombinacji wiedzy w zakresie tradingu i programowania.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak utworzyć własny wskaźnik lub strategię, przejdź do sekcji Pierwsze kroki w Instrukcji użytkownika Pine oraz dodaj konto PineCoders do obserwowanych.

Aby mieć pewność, że jesteś zawsze na bieżąco z najlepszymi nowo opublikowanymi wskaźnikami, dodaj stronę Wybór Redakcji – Skrypty do zakładek.

Mamy nadzieję, że ta nowa funkcja okaże się przydatna. Prosimy o dalsze przesyłanie opinii i komentarzy. Tworzymy TradingView dla Ciebie i uwielbiamy słyszeć, co myślisz o aktualizacjach naszej platformy.

Najszybszy sposób na śledzenie rynków

Otwórz wykres