September 4, 2020
Etykiety cen Pre- / Post-Market są teraz dostępne na wykresach TradingView

Dodaliśmy nowe etykiety dla pre- i post-market na skali cen i w ustawieniach wykresu. Wartości pre- i post-market są zawsze dostępne na wykresie, a Ty możesz zmieniać interwał, żeby znaleźć dane, których potrzebujesz.

Aby włączyć te etykiety, przejdź do skali cen i otwórz Menu Kontekstowe. Następnie przejdź do opcji Etykiety i kliknij przycisk Etykieta ceny Pre- / Post-market.

Aby dostosować wyświetlanie linii pre- / post-market, wraz z ich kolorami oraz kolorami etykiet, przejdź do Ustawień Wykresu, wybierz Symbol i kliknij Linia Ceny Pre- / Post-market.

Zwróć uwagę, że jeśli włączyłeś dane transakcyjne poza sesją na interwale intraday, etykieta na skali i wykresie nie będzie wyświetlana, ponieważ dane są już na wykresie.

Uwielbiamy słuchać Waszych opinii na temat naszych aktualizacji, dlatego prosimy o przesyłanie wszelkich komentarzy na temat tej lub innych aktualizacji. Staramy się nie tylko poprawiać Twoje wrażenia, ale także budować dla całej naszej społeczności. Bądźcie na bieżąco z kolejnymi aktualizacjami.

Najszybszy sposób na śledzenie rynków

Otwórz wykres