June 18, 2021
Ustawienia prywatności

Znaczenie prywatności we współczesnym świecie jest trudne do przecenienia. Jesteśmy otoczeni laptopami, smartfonami i codziennie otrzymujemy wiadomości od zupełnie obcych ludzi. Czasami chcesz po prostu odciąć się od całego tego spamu i zanurzyć się w swojej ulubionej pracy. W końcu nie ma nic lepszego niż trading w skupieniu — bez żadnych przeszkód.

Dlatego zespół TradingView przygotował dla Ciebie taką możliwość. 

W ustawieniach profilu, w zakładce Bezpieczeństwo, znajdziesz ustawienia prywatności:

Tutaj możesz wyłączyć możliwość tworzenia czatów prywatnych z Twoim udziałem:

Wyłączenie tej opcji spowoduje, że użytkownicy, z którymi jeszcze nie utworzyłeś prywatnego czatu, nie będą mogli do Ciebie pisać. Pamiętaj jednak, że użytkownicy, z którymi masz już prywatny czat, mogą nadal się z Tobą kontaktować.

Jeśli to rozwiązanie wydaje Ci się zbyt radykalne lub wręcz przeciwnie, uważasz je za niewystarczające, możesz zignorować poszczególnych użytkowników:

Klikając listę ignorowanych użytkowników, otworzysz okno dialogowe, w którym możesz dodać użytkowników do listy. Użytkownicy z tej listy nie będą mogli wysyłać do Ciebie prywatnych wiadomości, nawet jeśli masz już z nimi utworzony czat. Nie zobaczysz również ich wiadomości na czacie publicznym.

Ponadto nie zobaczysz komentarzy takich użytkowników w opublikowanych pomysłach i skryptach. To dobre narzędzie do filtrowania nieodpowiednich treści.

Mamy nadzieję, że te usprawnienia okażą się dla Ciebie przydatne. Tworzymy TradingView dla Ciebie i chcemy usłyszeć, co sądzisz o naszych innowacjach.

Look first / Then leap

Otwórz wykres