June 25, 2021

19. stabilna wersja Platformy do Analizy Technicznej i Tradingu

Nieustannie tworzymy nowe wersje naszych bibliotek w oparciu o opinie użytkowników. Komentarze, przemyślenia i prośby obecnych użytkowników napływają z GitHub, kanałów wsparcia oraz wiadomości mailowych, ostatecznie czyniąc naszą bibliotekę domyślnym standardem zaawansowanej wizualizacji danych. Nawiasy (GitHub issue #) zawierają zgłoszenia GitHub od naszych użytkowników, które zostały wdrożone.

Dziś z wielką przyjemnością informujemy o wydaniu 19. wersji biblioteki wykresów do analizy technicznej oraz platformy do tworzenia wykresów i tradingu. Produkty te są używane przez domy maklerskie, dostawców technologii finansowych, firmy tradingowe, banki i niektóre z najbardziej skutecznych funduszy hedgingowych na świecie. 

Uaktualnij swoją bibliotekę w kilka sekund na GitHub

Nie masz jeszcze dostępu? Złóż wniosek TUTAJ, a nasz zespół wkrótce się z Tobą skontaktuje.

Główne funkcje
Profil Wolumenu (GitHub issue #614)

Jest to ważne narzędzie, które pokazuje najbardziej handlowane ceny w danym okresie. Profile wolumenu pozwalają na wykreślenie wolumenu jako histogramu na słupku cenowym, dzięki czemu można zobaczyć poziomy tam, gdzie ich potrzebujesz. Możesz wyświetlić profil wolumenu dla wybranego zakresu, dla sesji lub dla widocznego zakresu.

Drzewo obiektów (GitHub issue #5397)

Dotychczas Drzewo obiektów mieliśmy tylko w Terminalu Transakcyjnym w formie panelu. Zostaliśmy jednak poproszeni o dodanie go również do biblioteki i w końcu to zrobiliśmy! To narzędzie daje Ci dodatkową kontrolę nad obiektami wykresu.

Narzędzia do rysowania — Drogowskaz (GitHub issue #5581)

Dzięki temu narzędziu możesz zaznaczyć na wykresie dowolne wydarzenie lub dodać komentarz do fragmentu wykresu w stylowym, schludnym formacie.

I kilka innych zmian:
  1. Przycisk Plus (GitHub issue #5410). Teraz możesz włączyć wyświetlanie przycisku Plus na skali. Główną zaletą tego jest to, że klikając przycisk, możesz wyświetlić opcje, które są potrzebne do szybkiego dostępu, takie jak szybkie umieszczenie alertu, linii lub zlecenia.
  2. Obsługa wartości barsBack podczas żądania danych (GitHub issue #5312). Ten parametr pozwala na żądanie dokładnej ilości danych wykresu, co zapewnia optymalną pracę z dostawcą danych.
  3. Wskaźnik Guppy Multiple Moving Average Indicator (GitHub issue #4116). Prosiliście nas o dodanie tego wskaźnika i teraz jest on już dostępny!
  4. Możliwość programowej zmiany wskaźnika „Price/Bar ratio” (GitHub issue #4473). Poprzednio klienci musieli zmieniać każdy wykres, aby zrozumieć aktualną sytuację. W tej wersji możesz wybrać jedną skalę dla różnych tickerów za pomocą API.
  5. Używanie bibliotek z komponentami webowymi (GitHub issue #5228). Teraz masz możliwość przekazania samego elementu kontenera jako parametru.
  6. Wyłączenie automatycznego widgetu statusu rynku w szczegółach (GitHub issue #5354). Ta wersja pozwala „display_market_status” na ukrycie statusu rynku w szczegółowym widżecie.
  7. Obsługa pustych i niestandardowych typów w wyszukiwaniu symboli (GitHub issue #5433). W poprzednich wersjach mogłeś dodawać tylko Akcje, CFD, Forex itd. Ale teraz, możesz dodać wszystko, co chcesz!
  8. Ustawianie wysokości wszystkich pól wykresu jednocześnie (GitHub issue #5598). Ta funkcja pozwala na ustawienie rozmiaru wszystkich paneli na wykresie za pomocą jednego wywołania funkcji.
  9. Ustawianie nazwy układu wykresu w konstruktorze widżetu (GitHub issue #5470). Teraz możesz przekazać nazwę układu do widżetu, w podobny sposób jak przekazujemy konfigurację układu w „zapisanych danych”.
  10. Możliwość wyłączenia skrótu zapisywania (GitHub issue #5488). Niektórzy użytkownicy nie potrzebują lub nie chcą zapisywać swoich wykresów i chcą również wyłączyć Ctrl+S. Teraz możesz to zrobić.

Każdego dnia nasz zespół deweloperów pracuje nad tym, aby nasze narzędzia były jeszcze lepsze. Chętnie dowiemy się co o nich myślisz, więc pisz do nas!

Podziel się opinią na GitHub lub napisz do nas bezpośrednio na maila.

Look first / Then leap

Otwórz wykres