April 1, 2020
TradingView rozszerza zakres kryptowalut

W TradingView wspieramy ekosystem kryptowalut od prawie 10 lat. W ciągu ostatnich kilku miesięcy ciężko pracowaliśmy, aby wprowadzić do TradingView jak najwięcej danych z różnych giełd, ponieważ wierzymy w kryptowaluty i to, jak mogą zmienić światowy system finansowy. Miło nam poinformować, że rynki spotowe OKEx, OKCoin, KuCoin oraz derywaty Huobi są teraz dostępne na platformie TradingView. 

Żeby przejrzeć nowe instrumenty, możesz w pasku wyszukiwarki wpisać jedną z nazw giełd OKEX:, OKCOIN:, KUCOIN: lub HUOBI:. Zobaczysz wtedy rozwijaną listę zawierającą wszystkie możliwe symbole, które możesz analizować na wykresie. Możesz również wybrać OKEx, OKCoin, KuCoin lub Huobi z rozwijanej listy dostępnych giełd.

Mamy nadzieję, że dodając nowe giełdy, okazujemy nasze wsparcie dla ekosystemu kryptowalut, jednocześnie przekazując traderom i inwestorom dane, których potrzebują do tworzenia skutecznych analiz.

Jak zawsze, daj nam znać, czy podoba Ci się ta aktualizacja. Skontaktuj się z nami również w przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag. Jesteśmy tu dla Ciebie!

The fastest way to follow markets

Launch Chart