August 25, 2020
Dane z Intercontinental Exchange (ICE) dla wszystkich kontraktów futures notowanych w USA

Staramy się, aby globalne dane finansowe były bardziej otwarte i dostępne dla wszystkich naszych użytkowników. Otwierając konto na TradingView, otrzymujesz natychmiastowy dostęp do danych z całego świata. Dziś z przyjemnością informujemy o rozszerzonej współpracy z giełdą Intercontinental Exchange (ICE), z której możesz zacząć korzystać już dziś.

ICE Futures U.S.

Wszyscy użytkownicy TradingView mają teraz dostęp do wykresów kontraktów terminowych ICE. Kontrakty terminowe ICE obejmują szeroką gamę kontraktów, w tym indeksy giełdowe, sok pomarańczowy, złoto i określone pary walutowe. Dane te są dostępne bezpłatnie dla wszystkich użytkowników, ale są publikowane z 10-minutowym opóźnieniem. Dla tych, którzy chcą mieć dostęp do danych w czasie rzeczywistym, dostępna jest subskrypcja. Aby zobaczyć te nowe kanały danych, wpisz symbol giełdy ICEUS: w pole wyszukiwania.

ICE Digital Asset Futures

Kiedy giełda ICE uruchomiła Bakkt®, stworzyła pierwszy kontrakt terminowy na kryptowalutę z regulacjami i nadzorem CFTC. Dane te są dostępne dla wszystkich członków TradingView w czasie rzeczywistym, bezpłatnie. Na razie, ICE Digital Asset Futures są ograniczone do kontraktów terminowych na Bitcoin, które można śledzić w sposób ciągły (aktualny kontrakt z przodu) lub z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, na przykład do 2021 roku. Wpisz BTM w pole wyszukiwania i poszukaj Bakkt Bitcoin Monthly Futures.

Mamy nadzieję, że cieszysz się z nowych źródeł danych i wykorzystasz je do ulepszenia swojego tradingu, tworzenia wykresów i zrozumienia rynków globalnych. Pamiętaj – możesz uzyskać dostęp do tych danych, wpisując nazwę giełdy ICEUS: w polu wyszukiwania. Jeszcze raz dziękujemy za członkostwo w naszej społeczności i prosimy o przesyłanie nam wszelkich opinii.

Najszybszy sposób na śledzenie rynków

Otwórz wykres