September 3, 2020
Zaktualizowaliśmy nasze Dobre Praktyki

Nasza platforma stale się rozwija i zmieniają się sposoby korzystania z niej. Nasze zaktualizowane Dobre Praktyki odzwierciedlają tę ewolucję i ułatwiają użytkownikom zapoznanie się z zasadami TradingView, oczekiwanym zachowaniem na czatach oraz wymaganą jakością publikowanych pomysłów i skryptów.

Na początek odwiedź naszą stronę z Ogólnymi Dobrymi Praktykami, gdzie możesz się zapoznać z podstawowymi zasadami prawidłowego postępowania. Następnie możesz skorzystać z linków do nowych stron Centrum Pomocy, które prowadzą do bardziej szczegółowych zasad:

Aby walczyć ze spamem i „podbijaniem” reputacji, wprowadziliśmy kilka innych środków:

  • Nowy, bardziej sprawiedliwy algorytm reputacji;
  • Ograniczenie liczby lajków i komentarzy, które może wystawić użytkownik; oraz
  • Reguła pozwalająca nam na podejmowanie działań przeciwko użytkownikom, którzy nadużywają systemu reputacji lub umożliwiają spam.

Pamiętaj, że przed rozpoczęciem korzystania z TradingView musisz zapoznać się z Dobrymi Praktykami, więc upewnij się, że odwiedziłeś naszą nową stronę Dobre Praktyki i uważnie wszystko przeczytałeś. Pomoże Ci to uniknąć moderacji i sprawi, że nasza społeczność stanie się lepszym miejscem. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z którymś z naszych moderatorów. Chętnie pomogą, a my z chęcią usłyszymy, co o tym myślisz.

Najszybszy sposób na śledzenie rynków

Otwórz wykres