October 6, 2020
Przywitaj się z Tradestation Crypto – naszą najnowszą integracją

Niech zabrzmią bębny, ponieważ serdecznie witamy naszego nowego partnera: TradeStation Crypto! 

Odpowiedzieliśmy na Wasze prośby. Globalna społeczność TradingView czekała na to od dawna, dlatego z przyjemnością ogłaszamy, że możemy teraz zaoferować wszystkim naszym użytkownikom dostęp do zintegrowanej oferty TradeStation Crypto za pośrednictwem naszej potężnej platformy. Handel kryptowalutami stał się nagle jeszcze bardziej ekscytujący.

TradeStation Crypto, spółka zależna TradeStation Group, zajmująca się pośrednictwem w handlu kryptowalutami, rozpoczęła działalność w listopadzie 2019 roku. Jest to jeden z pierwszych prawdziwie internetowych modeli brokerskich na arenie kryptowalut, który w końcu oferuje doświadczonym traderom zaawansowane funkcje, które znają już z rynków akcji, opcji i kontraktów terminowych.

W przeciwieństwie do zwykłych, rozdrobnionych giełd kryptowalut działających we własnym, niezależnym świecie rynkowym, Tradestation Crypto łączy wiele pul płynności w skonsolidowany strumień danych rynkowych. W połączeniu z doskonałym systemem routingu zleceń zapewnia swoim klientom lepszą widoczność i realizację zleceń. Brzmi dobrze? My też tak myślimy. 

Aby dowiedzieć się nieco więcej o TradeStation, przejdź do ich profilu brokera na TradingView. Gdy będziesz gotowy, by zacząć, po prostu kliknij ikonę TradeStation wyświetlaną w Terminalu Transakcyjnym. 

Teraz wystarczy utworzyć konto TradeStation Crypto i połączyć je z platformą TradingView. Handel kryptowalutami będzie dostępny za pośrednictwem oddzielnego subkonta z literą „C” w nazwie. 

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że w końcu możemy wprowadzić tę długo oczekiwaną integrację do naszej społeczności traderów i jesteśmy prawie pewni, że będzie ona bardzo popularna. To jeszcze nie wszystko, co mamy w zanadrzu w tym miesiącu — czeka nas więcej nowości, więc bądźcie czujni!

Najszybszy sposób na śledzenie rynków

Otwórz wykres