July 1, 2021

Udoskonaliliście nasze aplikacje mobilne!

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że nasze aplikacje mobilne zostały ocenione ponad 120 000 razy od czasu, gdy po raz pierwszy wprowadziliśmy je na rynek w 2017 roku. Wystawiliście im ocenę 4,8 gwiazdki!

Bardzo dziękujemy wszystkim tym, którzy już zainstalowali i korzystają z aplikacji TradingView oraz zostawili opinię – do tej pory jest to 66 000 użytkowników Androida i 61 000 fanów Apple, a liczba ta stale rośnie.

Uważnie czytamy wszystkie opinie i dzięki Waszym recenzjom w ciągu ostatnich 12 miesięcy wprowadziliśmy wiele kluczowych ulepszeń i poprawek błędów, które (jak sądzimy) poprawiły wydajność naszych aplikacji mobilnych i przeniosły je na wyższy poziom.

Oto niektóre z fajnych rzeczy, które zrobiliśmy:

Android:

  • Dodano wiadomości rynkowe, publikowanie pomysłów i skróty do widżetów;
  • Dodano tryb poziomy pulpitu, kolorowe listy obserwowanych symboli oraz dane pre- i post-market dla instrumentów na listach obserwowanych;
  • Dodano „ekran obserwujących” i możliwość obserwowania użytkowników, dzięki czemu możesz teraz rozszerzyć swoją sieć bezpośrednio na telefonie.

iOS:

  • Dodano ekran zarządzania alertami, poprawiono użyteczność ekranów wykresu oraz dane pre- i post-market dla instrumentów na listach obserwowanych;
  • Dodano widżety systemu iOS 14, kolorowe listy obserwowanych symboli i obsługę separatorów;
  • Dodano skróty Siri, abyś mógł osobiście krzyczeć na swoje wykresy;
  • Możesz teraz przejść bezpośrednio do listy pomysłów z ‚Wyboru Redakcji’ z ulepszonym przełączaniem między listami;
  • Inne dodatki to szybki podgląd wykresów i informacji o symbolach bezpośrednio na liście obserwowanych, zakładka menu umożliwiająca szybki dostęp do profilu użytkownika i wszystkich ustawień aplikacji oraz logo instrumentów na liście obserwowanych i ekranach instrumentów.

Mamy w zanadrzu dużo więcej, więc bądź na bieżąco z aktualizacjami. Prześlij nam swoją opinię, abyśmy mogli tworzyć najlepszą aplikację dla traderów.

Jeśli jeszcze nie masz zainstalowanych naszych aplikacji mobilnych, możesz je pobrać na iOS i Android. Pobierz też aplikację Desktop tutaj, aby pracować na dowolnym rozmiarze ekranu. I nie zapomnij ocenić aplikacji po pobraniu!

Look first / Then leap

Otwórz wykres