Mart 26, 2018

Artık TradingView’de Poloniex kripto borsası üzerinden işlemler yapabilirsiniz!

Merhaba arkadaşlar!

TradingView İşlem Panosuya ilk kriptopara borsasıyı ekledik. Poloniex hesapları sahip olan kullanıcılarımız sitemizden direk emir gönderebilirler artık.

Başvurmak için.

  • Ana sayfadan hesabınıza giriş yapın – tr.tradingview.com.
  • Poloniex borsasının herhangi bir sembolun grafiği açın ve aşağıdaki İşlem Panosuya tıklayın.
  • Listeden Poloniex seçin ve Poloniex hesap bilgilerinizi yazın.

1

Giriş için API anahtarları gereklidir.

 

Giriş yapmaktan sonra 4 sekmeleri göreceksiniz: Emirler, Bilançolar, Yatırım Geçmişi ve Bildirimler. Emirler sekmeside emirlerin şekilleri inceleyerek istediğiniz emir şekilleri filtreyebilirsiniz. Ortadaki gri alanı her zaman görünür.

2

 

Bakiye sekmeside tüm koinlerinizi inceleyebilirsiniz. Fiyatlar BTC’ye karşı.

3

 

Yatırım detayları ve bilgileri Yatırım Geçmişide ve Bildirimler sekmeside inceleyebilirsiniz. NOT: Seansı bitirdiğiniz zaman bildirimler günlüğü silinmiş olmaktadır.

Ayarlar sekmeside İşlem Ayarları değiştirebilirsiniz.

 

1ae4b3a9e3

You are able to place your order in several ways. The context menu on the chart or in the Trading Panel, the + sign on the chart as well as the floating Buy/Sell panel. TradingView platformun emir gönderme yolları: Sağ tıklat menüsünden, İşlem Panosunun Emirler sekmesiden, Al/Sat panosudan, direk grafikten.

5 6 7

 

 

The total amount is also displayed in BTC. Kolaylığınız için emir pencereside hem fiyat ve hem pips seçenekleri ekledik.

8

Dikkat: Bizim platformumuz arayüzü platformudur ve emirleri Poloniexe göndermektedir. Emirin işlenmesi ve başka operasyonlar Poloniexin sunucular tarafında yapmakadır.

İşlem Panosuya kripto borsanızı desteklenmek için TradingView REST API kurulmanız gereklidir. REST API dökümanlarımız burda – https://www.tradingview.com/rest-api-spec/

Fazla bilgiler için Aziz abimizi ulaşabilirsiniz – aziz@tradingview.com

Hepinize bol kazançlar dileriz! Takipte kalınız 🙂