January 22, 2021
Capital.com’u TradingView’de Yeni Aracı Kurumumuz Olarak Karşılıyoruz

Bizi bilirsiniz, yatırım topluluğunu mutlu etmeye çalışmaktan asla vazgeçmeyeceğiz. Bu nedenle, Capital.com‘u TradingView’deki en yeni aracı kurum olarak tanıtmak vesilesiyle Bayram’daki bir çocuk gibi heyecanlıyız.

Teknik detaylar: Capital.com, Financial Conduct Authority (FCA) ve Kıbrıs Güvenlik ve Değişim Komisyonu (CySEC) tarafından Yetkilendirilmiş ve Düzenlenmiştir. PCI Veri Güvenliği Standartları, Capital.com’un tamamen uyumlu olduğu yeterliliklerdir. Yatırımcıların verilerini şifrelemek için Taşıma Katmanı Güvenliği kullanır ve kullanıcıların fonlarını ayrılmış müşteri fonu hesaplarında depolamak için Avrupa’nın en büyük para yöneticilerinden ikisi olan RBS ve Raiffeisen’e güvenir.

Dışarıdaki tüm CFD ve FX erkekleri ve kızları artık Capital.com’da bir hesap açmaya, oturum açmaya ve dünyanın en popüler endekslerini, emtialarını, kripto para birimlerini, hisse senetlerini ve döviz çiftlerini doğrudan grafiklerimiz aracılığıyla alıp satmaya başlayabilirsiniz.

TradingView işlem panelinde Capital.com simgesini bulun ve maceranıza sektör lideri aracı kurumlardan biriyle başlayın. Bunu beklediğinizi biliyoruz, bu yüzden lütfen keyfini çıkarın ve kısa süre içinde daha fazla güncelleme için bekleyin.

Piyasaları takip etmenin en hızlı yolu

Grafiği Açın