Ocak 26, 2017

Ücretsiz ve Ücretli Paketlerde Değiştirmeler. TradingView’de tüm tarifelerin denemesi vardır!

TradingView devamlı olarak yatırımcıların sohbet merkezi oluyor. Topluluğumuzda ayda 100+ ülkeden 1,000,000 yatırımcılar giriş yapıyorlar. Takip ettiğiniz için teşekkürler!

Misyonumuz acemilere ücretsiz planlarda en kaliteli araçları sağlamaktır, yükseltilmiş planlarda ise daha profesyonel yatırımcılar için öünkü daha fazla ve daha komplike ve aynı zamanda önemli araçları içerilir.

Öncellikle, tüm tarifelere deneme opsiyonları ekledik! Önce deneme planı sadece PRO Plus için idi, şuan ise hem PRO hem PRO Plus ve hatta Premium denemesi vardır.

İkincisi, yükseltilmiş tarifelerin özellikleri daha optimal yaptık, değişik yatırımcı kategorilerin isteklere göre – yeni planların içerikleri burda izleyebilirsiniz https://tr.tradingview.com/gopro

For existing subscribers to upgraded plans – nothing changes as long as your subscription is active & auto-renewing. If you cancel and purchase again, it will be with the new plan contents.

Mevcut yükseltilmiş tarife kullanıcılarımızın özellikleri değiştirmeyeceğiz, tarifeyi iptal ettikten sonra değiştirimler ektin olacaklar.

TradingView ile kaldığınız için teşekkürler, takipte kalınız!