December 10, 2020
Çok Yakında: Aracı Kurum Ödülleri

Büyük haberlerimiz var. Bu Ocak ayında, kriptodan vadeli işlemlere, en iyi teknolojiden en popüler olanlara kadar her türden aracı kurumu kapsayan bir dizi ödülle sektördeki en iyileri ödüllendireceğimiz Aracı Kurum Ödülleri‘ni başlatacağız.

“Bunu neden yapıyoruz?” diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Geçen yıl, bir yatırımcı olarak güvenilir ve şeffaf bir şekilde aracı kurumları tartışabileceğiniz, puan verebileceğiniz ve onlarla bağlantı kurabileceğiniz TradingView’de En İyi Aracı Kurum Ödüllerini başlattık. Tüm bunlar, en iyileri arasında da en iyisinin aslında birbirleriyle kıyasıya rekabetini görmek için son derece iyi bir konumda olduğumuzu düşündüğümüz anlamına gelir.

Bu ödüller, ofisimizin köşesinde oturan Berk tarafından değil, yalnızca hizmetlerinin gerçek kullanıcıları olan sizler tarafından belirlenecektir. Gerçek deneyimlere dayanan binlerce doğrulanmış yorumunuz, kimin tanınmayı hak edip kimin almadığına dair anlayışımızı yönlendiren şeydir.

Bu yıl sekiz ödül kategorimiz var:

  • Yılın Aracı Kurum’u: Atı alan Üsküdar’ı geçti. Gözümüzde bu yılın en iyisinin de en iyisi
  • En Popüler Aracı Kurum: Grand Central Station’dan daha fazla bağlantıya sahip ahbaplar ve dostlar
  • Sosyal şampiyon: Edison’dan daha özgün fikirlere sahip, Britney kadar popüler
  • En Yenilikçi Teknoloji: Aracı kurum teknolojisi o kadar keskin ki, dikkatli olmazsanız sizi keser
  • En İyi Çoklu Varlık Aracı Kurumu: Çünkü bir ülkede bir varlık üzerine işlem çok da eski hani
  • En İyi Vadeli İşlem Aracı Kurumu: En İyi Vadeli İşlem Aracı Kurumu
  • En İyi Döviz ve CFD Aracı Kurumu: Para birimi olsalardı, Benjamin Franklin diye çağrılırlardı
  • En İyi Kripto Aracı Kurum veya Borsa: Bu adamlar kadar uzun süredir blok zincirinin etrafında olduğunuzda, her şey mümkün

Nasıl yardım edebilirsiniz

Favori bir aracı kurumunuz var, o şirket olmadan işleminizi  yapamazsınız? Onlara biraz destek vermek için hâlâ zaman var, bu yüzden henüz yapmadıysanız, onları sıralayın ve olumlu bir değerlendirme yapın. TradingView sayfasındaki En İyi Aracı Kurumlar‘a gidin, kurumunuzu bulun ve bir inceleme bırakın.

TradingView’in bir parçası olduğunuz ve işlem ve yatırım dünyasını biraz daha iyi bir yer haline getirmeye yardımcı olduğunuz için tekrar teşekkürler.

Piyasaları takip etmenin en hızlı yolu

Grafiği Açın