October 19, 2017
Müşteri Desteği 2.0

Herkese merhabalar!

Kullanıcılarımızın kolaylığı için yeni destek sistemi kurduk ve bu blogda onun özelliği ve nasıl kullanımı kısaca anlatacağız.

Email’den daha kolay

Email desteği geçen asırın aracıdır. Bu günden itibaren kullanıcılarımız direk platform üzerinden destek ekibimize destek isteklerinizi gönderebilirler. Email kullanımı artık bu iş için eskide kalsın! Destek göndermek için profil resminizi tıklayın ve menüden ‘Destek’ seçin.

qvsxnmnwrwwzfgaqgpjtha
Tüm sorduğunuz soruları liste şeklinde saklanmış olacaklar.

5dm9edmxqg2j4qxilvella

Dikkat! Yeni destek sisteme geçtiğimiz dolayısıyla artık email desteği yoktur! Email gönderenler cevabı beklemeyin, email desteği kesilmiş.

TradingView’de herhangi bir sayfasından Hata İhbarı düğmesini tıklayarak hata ihbar edebilirsiniz. Hata İhbar düğmesi sitenin sağ araçlar çubuğundaki altta böcek simgeli bir düğmedir.

rsu5ork3rccmlug_pj5f0a
Statü ne?

Bizim sistemimizde de hatalar oluyorlar, nadiren ama bu günler hiçbirşey ve hiç kimse mükemmel değil. Sistem hataların tamirleri takip etmek için özel Statü Sayfamıza göz atın.status

Eğer sistemde ‘Tüm sistemler çalışıyor’ ve benzeyen mesajı varsa ve siz halen hata görüyorsanız sistemin çalışımda, hemen bize mesaj gönderin.

NOT: Tüm mesajlara hemen cevap verme imkanımız ve kaynaklarımız yoktur maaleef.

Sıklıkla sorulan soruların cevapları bu linlerde de bulunabilirsiniz GoPro sayfasıTradingView Wiki, ve FAQ. Gelecek zamanlarda yeni ve ileri özellikleri, yalnızca sizin daha kolaylıkla ve hızla platformu öğrenim için, sunacağız.

Hepinize bol kazançlar!

Takipte kalınız! 🙂

TradingView Destek Ekibi

Piyasaları takip etmenin en hızlı yolu

Grafiği Açın