September 22, 2020
TradingView Akışlarıyla Canlı Yayına Geçin!

Yeni ürünümüz olan Canlı Yayınların (Streams) artık Türkiye için de mevcut olduğunu duyurmaktan heyecan duyuyoruz.

Ekibimiz, bu ürünü piyasaya sürmek ve finans dünyasına iletişim için daha gerçek zamanlı bir yol sunmak için çok çalışıyor. Canlı Yayınlar ile kendi canlı şovunuzu oluşturabilir, web seminerlerine ev sahipliği yapabilir ve yatırım ve işlem ile ilgili canlı videolar kaydedebilirsiniz.

Canlı Yayınları kullanmaya başlamanın ilk adımı, yeni Canlı Yayın (Streams) ana sayfasını ziyaret etmektir. Burası, tüm genel canlı akışları, son yayınları, planlanmış akışları bulabileceğiniz ve ayrıca kendi akışınızı oluşturabileceğiniz yerdir.

Canlı Yayınlar doğrudan tarayıcınızdan oluşturulabilir veya mevcut bir yayın yazılımını (OBS veya benzeri) kullanabilirsiniz, ancak buna erişim sağlamak için ekibimizin sizi onaylaması gerekecektir. Ayrıca videolarınızı aynı anda Youtube veya Twitch’e aktarabilirsiniz:

Katkı sağlamayı da etkinleştirdik. Bu şekilde canlı yayıncılar, oluşturdukları ve paylaştıkları canlı videolar için koin toplayabilir. Koinler TradingView Koin ‘leri şeklinde gelir ve ücretli planlara dönüştürülebilir, ancak önümüzdeki aylarda TradingView Koin ‘lerine ek avantajlar ekleyeceğiz:

Akışlar şu anda Beta aşamasındadır, bu nedenle deneyimi iyileştirmek için geri bildirimlerinizi duymak istiyoruz. Sürekli büyüyen topluluğumuzun bir parçası olduğunuz için teşekkür ederiz – canlı yayınlarınızı izlemeyi dört gözle bekliyoruz!

Piyasaları takip etmenin en hızlı yolu

Grafiği Açın