May 29, 2020
Artık TradingView Grafiklerinde Açık Piyasa Durumunu Gizleyebilirsiniz

Platformumuzdayken, piyasa durumu ve grafikte sembol ekranlarında birkaç küçük değişiklik fark etmiş olabilirsiniz. Bu değişikliklerden biri Açık piyasa durumudur. Bu yeni durum özelliğinin görseli için aşağıya bakın.

Ancak bu durumun grafiğinizde gösterilmesini istemiyorsanız, bu nasıl olur? İyi soru – görmek istemiyorsanız, Durum satırına sağ tıklayın. Bunu yaptıktan sonra, durumu devre dışı bırakmak veya yeniden etkinleştirmek için Açık piyasa durumunu göster‘i seçin; Görsel bir açıklama için aşağıya bakın.

Aynı sonucu almak için Durum satırı sekmesindeki Grafik ayarları iletişim kutusuna gitme seçeneğiniz de vardır. İstediğiniz kutuyu işaretleyin. Aşağıda bu seçeneği gösteren bir örnek bulacaksınız.

Bu yazının sizin için yararlı olacağını umuyoruz. Lütfen geri bildiriminizi, yorumlarınızı ve önerilerinizi göndermeye devam edin. Hemen yanıt veremesek bile, geri bildirimlerinize gerçekten değer veriyor ve bunu topluluğumuz için daha iyi ürünler oluşturmak için sıklıkla kullanıyoruz. Her şeyin bir parçası olduğunuz için teşekkürler.

Piyasaları takip etmenin en hızlı yolu

Grafiği Açın