March 4, 2020
Gösterge Satımı Yapanlar için Oyun Alanını Düzleştirme

TradingView’in tarihinin başlangıcında, seçkin içerik oluşturan üyelerin, göstergelerini ve stratejilerini diğer işlem yapanlarla ve yatırımcılara satabilecekleri Marketplace’i oluşturduk. Birkaç yıl sonra, bir yazarın korumalı kaynak modunda göstergeleri yayınlamasına izin veren yalnızca davetle yayınlama özelliğini ekledik, aynı zamanda yazarlara, MarketPlace ‘de komut dosyalarına kimlerin erişebileceği yerine kullanıcı olarak kimlerin erişebileceği konusunda kontrol verdik.

Yol açıyoruz ve son zamanlarda gösterge satımı yapanların onları yavaşlatacak bir Marketplace olmadan aynı şartlarda rekabet etmelerini sağladık. Göstergelerini veya stratejilerini yalnızca davet edilebilir hale getirebilir ve yatırımcıların erişim için ödeme yapıp yapmadığına bakılmaksızın bunları kendi kriterlerine göre kimlerin kullanacağına karar verirken bunları herkese açık veya özel olarak yayınlayabilirler.

Daha önce göstergelerini ve stratejilerini Marketplace üzerinden satan içerik oluşturucuların bazıları şimdi bunları yalnızca davetli biçimde yayınlıyor. Bunlardan biri olan Rob Booker, herkese nezaketle karar verdi! Şeref Rob!

Bir gösterge satışı yapıyorsanız ve göstergelerinizi salt davet modunda kullanılabilir hale getirmek istiyorsanız, lütfen çoğu satıcıya özgü olan komut dosyası yayınlama kurallarımızı ve gereksinimlerini anladığınızdan ve bunlara uyduğunuzdan emin olun. Ayrıca, yalnızca davetli komut dosyalarını yalnızca kapalı bir çevrede paylaşmak istiyorsanız ve komut dosyasına kimlerin erişebileceğini denetlerken özel olarak yayınlayabileceğinizi unutmayın.

Yardıma ihtiyacınız varsa, daha fazla bilgi edinmek veya bize geri bildirimde bulunmak istiyorsanız, lütfen bize ulaşın! Her zaman daha kullanıcı dostu olmanın ve geliştirmenin yollarını arıyoruz.

The fastest way to follow markets

Launch Chart