September 4, 2020
Piyasa Öncesi / Sonrası Fiyat Etiketleri Artık TradingView Grafiklerinde Kullanılabilir

Fiyat ölçeğine ve grafik gösterimine piyasa öncesi ve sonrası için yeni etiketler ekledik. Piyasa öncesi ve sonrası değerler her zaman grafikte mevcuttur ve özellikle aradığınız verileri bulmak için grafiğinizdeki aralıklarla oynayabilirsiniz.

Bu etiketleri etkinleştirmek için fiyat ölçeğine gidin ve Bağlam Menüsünü açın, Etiketler‘e gidin ve ardından Piyasa Öncesi / Sonrası Fiyat Etiketine tıklayın.

Özellikle renkleri ve etiket renkleri dahil olmak üzere piyasa öncesi / sonrası satırların görüntüsünü ayarlamak ve yeniden yapılandırmak için Grafik Ayarları‘na gidin, Sembol’ü seçin ve ardından Piyasa Öncesi / Sonrası Fiyat Çizgisi‘ne tıklayın.

Gün içi aralıkta seans dışında alım satım verilerini etkinleştirdiyseniz, veriler zaten grafikte olduğu için ölçek ve grafik ekranındaki etiketin görüntülenmeyeceğini lütfen unutmayın.

Güncellemelerimizle ilgili düşüncelerinizi duymayı seviyoruz, bu nedenle lütfen bu sürümle veya hakkında düşüncelerinizin olabileceği diğer tüm geri bildirimlerinizi bize gönderin. Yalnızca deneyimlerinizi iyileştirmeyi değil, genel olarak topluluğumuz için bir şeyler geliştirmeyi hedefliyoruz. Bu güncellemeler ve iyileştirmeler sürekli çalışma gerektirir ve tam olarak aradığınız şeyi yaratmak için her zaman daha fazla fırsat arıyoruz. Daha fazla güncelleme için bizi izlemeye devam edin.

Piyasaları takip etmenin en hızlı yolu

Grafiği Açın