August 28, 2020
Ücretsiz Kullanıcılar için Kendi Kendine Yardım Etme Kaynakları Artık Mevcut

Bugün, Basic plan kullanıcılarımıza ve deneme sürümünden hoşlananlara, yardımcı olmaya adanmış yeni kaynakları ve eğitim materyallerini ortaya çıkarmaktan heyecan duyuyoruz. Aşağıdaki kaynakların tümünü Yardım Merkezi ‘mizde bulabilirsiniz. Yardım Merkezimiz, TradingView ve politikalarımız hakkında bilgi edinmenizi kolaylaştırır ve karşılaşabileceğiniz sorunları gidermenize yardımcı olur.

Bu kaynaklara kolayca erişilebilir ve Yardım Merkezi ‘mizin ana sayfasında, “Ücretsiz kullanıcı SSS’leri” başlıklı sekme altında bulunabilir.

Yeni kaynaklar, ödeme yöntemlerinden topluma erişim ve desteğe kadar çeşitli konuları içermektedir. Her konu, Yardım Merkezi ‘mizdeki mevcut birkaç kategoriye dağıtılır ve sizi sitemizdeki veya sitemizle bağlantılı diğer çeşitli kaynaklara yönlendirirken yararlı Soru ve Cevaplar sunar. Ücretsiz bir kullanıcıysanız, bu çözümler platformumuzu anlamanıza ve acil soruları yanıtlamanıza yardımcı olacaktır. Ücretli bir kullanıcıysanız Pro, Pro + veya Premium planınızı kullanarak desteğe erişmeye devam edebilirsiniz. Bu genişletilmiş kaynaklar, sürekli büyüyen topluluğumuzda gezinmek için yararlı bir rehber sağlar ve özellikle platformumuzda yeni olanlar için yararlıdır.

Aylık 20 milyondan fazla aktif kullanıcıdan oluşan bir toplulukla, destek ekibimiz tüm ücretli kullanıcılarımıza düşünceli ve kapsamlı yardımlar sunmaya çalışmaktadır. Ücretsiz kullanıcılar genellikle uak tefek sorunlar yaşayabilir çünkü ücretsiz bir hesap, uzman temsilcilerimize erişim olmadan gelir. Bu kullanıcılar için daha fazla kaynak ve malzeme sağlama konusunda büyük bir heyecan duyduk ve bu nedenle bu yeni çözümleri yarattık. Bu yeni kendi kendine yardım kaynaklarının, özgür kullanıcıların yalnızca platformumuzda değil, aynı zamanda topluluğumuzda, özelliklerimizde ve araçlarımızda gezinmek için daha donanımlı hissetmelerini sağlayacağını umuyoruz.

Yardım Merkezimize yapılan bu eklemeyle ilgili görüşlerinizi duymak isteriz, bu nedenle düşüncelerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyin. Bir şeyin eksik olduğunu düşünüyorsanız, bize lütfen bildirin. Sonraki güncellememize dahil etmek için çalışabiliriz. Hedefimiz, herkesin topluluğumuzun bir parçası olduğunu hissetmesini sağlamaktır, bu nedenle her biriniz için bir şeyler inşa etmeye çalışıyoruz.

Piyasaları takip etmenin en hızlı yolu

Grafiği Açın