December 15, 2020
TradingView Masaüstü Beta — Geleceğe Dönüş

On yıldan fazla bir süre önce, en yeni işlem teknolojisini web’e taşıma yolculuğuna çıktık. Şimdi, TradingView Masaüstü ile ana ekranınıza geldik. Resmi beta sürümüdür ve geri bildirimlerinizi duymak isteriz. Herhangi bir büyük sorun beklemiyoruz ancak bu yeni bir uygulama ve nasıl çalıştığını ve ne düşündüğünüzü bize bildirirseniz harika olur.

TradingView Desktop’tan bekleyebileceğiniz önemli şeyler:

Yerel çoklu-monitör desteği

İşlem yapanlar için birden fazla monitör önemlidir. TradingView Masaüstü, tarayıcıların geleneksel olarak karşılaştığı sınırlamalar olmadan çoklu monitör çalışma alanınızı kurmanıza ve geri yüklemenize olanak tanır.

Masaüstü deneyimi

Tüm açık Twitter ve YouTube sekmelerinizin arasında saklı olarak her zaman çizelgelerinizi kaybetmekten bıktınız mı? Tüm TradingView’i masaüstü menünüzde tek bir tıklama ile bulunabilir tutun.

Daha fazla hız, daha fazla verimlilik

TradingView Masaüstü, varsayılan tarayıcınızdan bile daha hızlıdır. Ama yine de hem ikisini hem de mobil uygulamalarımızı kullanabilirsiniz. % 100 senkronize düzenler, izleme listeleri (watchlist’ler) ve ayarlarla hepsi aynı.

Windows 10 veya Mac OS için indirin

Not: # 2004’ten önceki Windows 10 Derlemeleri için ‘Uygulamaları Sideload’ seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir.

Düşüncelerinizi duymayı çok seviyoruz, bu nedenle lütfen bize geri bildiriminizi ve önerilerinizi gönderin  her zaman olduğu gibi lütfen sağ alttaki soru işareti düğmesini kullanın. TradingView’i seçtiğiniz için teşekkürler!

Piyasaları takip etmenin en hızlı yolu

Grafiği Açın