November 14, 2019
Uzun ve Kısa Konumlu Araçların Güncellenmesi

Kar, zarar ve giriş noktalarını görüntülemeyi kolaylaştırmak için Uzun ve Kısa Konum araçlarını güncelledik. Artık konumunuzu her zaman veya yalnızca üzerine gelindiğinde gösterme seçeneğiniz var. Birçok TradingView kullanıcısının talebi üzerine, tam olarak konumlandırmanızı herkesle paylaşmanıza izin vereceğinden, bu yeni değişikliği açıklamaktan heyecan duyuyoruz.

Başlamak için, Uzun veya Kısa Konum(alış ve satış) aracını açın ve açtığınız grafiğe ekleyin. Daha sonra, Ekran bölümünde bulabileceğiniz konum aracınızdaki ekran ayarlarını değiştirin:

Her zaman istatistikleri göster yazan kutuyu işaretlediğinizde grafiğinizdeki uzun veya kısa değerler, ekran görüntüsü aldığınızda veya fikirlerinizi TradingView topluluğunda yayınladığınızda da dahil olmak üzere her zaman görüntülenir. Kutu işaretlenmezse, ayar devre dışı bırakılır ve değerler yalnızca kutunun üzerine gelindiğinde gösterilir:

Her zaman işlem yapanlar ve yatırımcılar için geliştirmede bulunmak için çalışıyoruz. Herhangi bir özellik isteğiniz varsa, lütfen bize bildirin; ekibimiz bunu oluşturmayı düşünecektir.

TradingView’e üye olduğunuz için teşekkür ederiz.

Piyasaları takip etmenin en hızlı yolu

Grafiği Açın