September 21, 2020
Phemex Verilerini Entegre ettik

Artık Phemex’ten kripto para birimi çiftlerini ve sürekli vadeli işlem sözleşmelerini tespit edebilirsiniz. 2013’ten beri, kripto para ekosistemini oluşturmayı ve desteklemeyi misyonumuz haline getirdik. Phemex veri akışlarını entegre etmek ve bunları TradingView platformuna eklemek önemli bir ortaklıktır.

Başlamak için arama kutusuna Phemex: yazın. Kullanabileceğiniz tüm kripto para birimi çiftlerini ve sözleşmeleri gösteren bir liste görünecektir. Yatırım ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçin:

Phemex, hem spot hem de sözleşmeli işlemi destekleyen bir kripto para borsasıdır. Phemex 2019’da piyasaya sürüldü. Kullanıcı dostu ve güvenli bir kripto para birimi platformu oluşturmak için Wall Street’ten ayrılan bir ekip tarafından kuruldu.

Bu yeni entegrasyondan keyif alacağınızı ve yatırımınızı, grafiklerinizi ve kripto piyasalarını anlamanızı geliştirmek için Phemex’i kullanmanızı umuyoruz. Unutmayın – bu verilere, arama kutusuna PHEMEX: yazarak erişebilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkürler ve lütfen bize her türlü geri bildiriminizi veya sorunuzu gönderin.

Piyasaları takip etmenin en hızlı yolu

Grafiği Açın