October 6, 2020
TradeStation Crypto’ya Merhaba Deyin: En Yeni Entegrasyonunuz

En yeni ortağımız olan TradeStation Crypto’ya TradingView’den kocaman bir hoşgeldiniz diyoruz.

Siz istediniz ve biz sağladık. Dünya çapında TradingView topluluğu bunun için uzun zamandır bekliyor, bu nedenle artık tüm kullanıcılarımıza güçlü platformumuz aracılığıyla entegre TradeStation Crypto tekliflerine erişim sunabileceğimizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Kripto işlemi artık çok daha heyecanlı hale geldi.

TradeStation Group’un kripto aracı kurum iştiraki olan TradeStation Crypto, ilk olarak Kasım 2019’da piyasaya sürüldü. Kripto alanı için ilk gerçek çevrimiçi aracı kurum modellerinden biridir ve nihayet deneyimli yatırımcılara hisse senetlerinde bekledikleri modern işlevselliği sunar seçenekler ve vadeli işlem piyasaları.

Kendi kendine yeten bir piyasa evreninde işleyen olağan parçalanmış kripto borsasından farklı olarak, TradeStation Crypto’nun benzersiz yaklaşımı, müşterilerine daha iyi görünürlük ve işlem sağlamak için güçlü bir emir yönlendirme sistemiyle birleştirilen konsolide bir piyasa veri sağlayıcılığı ve emir gerçekleştirmeyi, birden fazla likidite havuzunda birleştirmektir. Kulağa hoş geldi mi? Biz de öyle düşündük.

TradeStation hakkında biraz daha fazla bilgi edinmek için TradingView’deki Aracı Kurum Profili‘ne gidin. Başlamaya hazır olduğunuzda, İşlem Panelinde görüntülenen TradeStation simgesine tıklamanız yeterlidir.

Şimdi yapmanız gereken tek şey bir TradeStation Crypto hesabı oluşturmak ve bunu TradingView platformuna bağlamak. Kripto işlemi, adında “C” bulunan ayrı bir alt hesap aracılığıyla yapılabilecektir. Ardından yelkenler fora ve tam yol ileri.

Uzun zamandır beklenen bu entegrasyonu, birbirine sıkı sıkıya bağlı yatırım topluluğumuza nihayet getirebildiğimiz için çok mutluyuz ve popüler olacağından da oldukça eminiz. Ancak bu ay elimizden gelen tek şey bu değil – daha fazlası gelecek, bizi izlemeye devam edin!

Piyasaları takip etmenin en hızlı yolu

Grafiği Açın