FXTurkey
Short

GBPJPY Gün içi kısa vadeli bir price action setup

FX:GBPJPY   British Pound / Japanese Yen
132 seviyesinden bir short işlem ile toplamda 100 pip'lik bir potansiyel bulunuyor.

Zaman harcayıp sizler için ücretsiz hazırladığımız analizlerimize bir beğeniniz ile teşekkür edebilirsiniz.

İyi şanslar.


NOTLAR:

- Tüm işlemlerimiz istediğimiz işlem alanında gerçekleşecek sinyal ile yapılmaktadır. Bir yatırımcı olarak kendi işlem sinyallerinizi test etmeli ve geliştirmelisiniz.
- Sadece fiyat alana geldi diye işlem kesinlikle açılmamaktadır. Bu, her analizin işleme dönüşmeyebileceği anlamına gelmektedir.
- Analizler işlem fikirleri olup sizlere sinyal sağlamak amacı taşımamaktadır. Bu sebeple, stop neresi?, işlem aktif mi?, şimdi alalım mı, satalım mı? vs. soruların ilerlemenize katkısı olmayacaktır.
- İlgili analizi işleme çevirip küçük miktarlarda getiriler elde etmeye çalışmak yerine analizleri inceleyip kendinize bir şey katmaya, ilerleyip yo l a lmaya çalışmanızı tavsiye ederiz.


"Bu sayfada yer alan hiç bir grafik, çizim ve açıklamalar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, SP K t arafından yetkilendirilmiş kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır.
Bu alanda yetkilendirilmiş kurumlar Sermaye Piyasası Kurulu web sitesinde bulunabilir. İlgili internet sitesi hesabı bir yatırım kuruluşu değildir.
Bu hesap herhangi bir varlık için alım/satım yönlendirici nitelikte tavsiye veya yorum niteliğinde paylaşımda bulunmamakta, sadece teknik analiz eğitimi amacı taşıyan grafikler paylaşmaktadır.
Bu paylaşımlar alım/satım için bir tavsiye veya yorum olmadığı için gerçek hesapta kullanılması kesinlikle tavsiye edilmemektedir"

Saygılarımızla...
Trade closed: target reached:
Doğru kullanıldığı zaman fibonacci aracının ne kadar etkili olduğunun kanıtı niteliğinde. 0.618 seviyesinin 2 kez temiz testi ile hedefe.

1.55 risk/kazanç ile ilk hedef alıyoruz.
Trade closed: target reached:
İkinci hedefi 3.04 Risk/Kazanç ile çıkıyoruz.

Toplam Getiri: %4.59

Comments

Teşekkürler hocam oldukça güzel ve öğretici bir işlemdi.
Reply
redsword : fiyat herşeydir, çalışma için teşekkürler.
Reply
Teşekkür ederizz.
Reply
Teşekkürler hocam
Reply
tebrikler. ikili tepe(rsi onayli) sonrasi 0.618 donusumu ile isleme dahil olunmasi cok guzel.
Reply
teşekkürler Hocam
Reply
teşekkürler
Reply
Teşekkürler.
Reply
Home Stock Screener Forex Screener Crypto Screener Economic Calendar How It Works Chart Features Pricing Refer a friend House Rules Help Center Website & Broker Solutions Widgets Charting Solutions Lightweight Charting Library Blog & News Twitter
Profile Profile Settings Account and Billing Referred friends Coins My Support Tickets Help Center Ideas Published Followers Following Private Messages Chat Sign Out