mecZpasha

13.04.20 Bitcoin,SPX, Altın İkinci Satış Dalgası mı Geliyor?

SPCFD:SPX   S&P 500 Index
Videoda bahsedilenler kendi şahsi yorumum ve fikirlerimdir. Teknik analiz Eğitiminize katkıda bulunmak ve farklı fikir vermek açısından tarafımdan yayınlanmıştır. Yatırım tavsiyesi içermez. Bol Şans!

Comments

cok guzel anlatiyorsun bravo!
Reply
mecZpasha bitgains
@bitgains, Umarım öyledir ;) teşekkürler
Reply
Selamlar BTC nin 3600 usd düşüş olayı hack olayıyıdı ve 50 binden fazla bitcoinin satılması olayıydı yorumlar ve analizler için teşekkür ederim.
Bidiğiniz üzere büyük dünya borsaları artık kesici kullanmaya başladı bu tip olaylardan ötürü.
Reply
mecZpasha Muratztrk
@Muratztrk, hack olayı önceki satışla ilişkilendirlebilir ama bitcoinin %50 düşüşü diğer finansal enstrümanlarla korele oldu. Hacke yorumlamak doğru olmaz. O olaydan haberim var ama dedigim gibi 12 Mart genel olarak bir kabus oldu tüm piyasalarda incelerseniz bunu rahatlıkla görebilirsiniz.
Reply
Home Stock Screener Forex Screener Crypto Screener Economic Calendar How It Works Chart Features Pricing Refer a friend House Rules Help Center Website & Broker Solutions Widgets Charting Solutions Lightweight Charting Library Blog & News Twitter
Profile Profile Settings Account and Billing Referred friends Coins My Support Tickets Help Center Ideas Published Followers Following Private Messages Chat Sign Out