RealTradeOptionFx
Long

USDJPY Günlük Görünüm

FX:USDJPY   U.S. Dollar / Japanese Yen
Destek çizgisi ABCD seviyesi ile birlikte potansiyel tepki alma bölgesi olarak görünüyor. Alt zaman diliminde son iki yükseliş dalgası eşit yükseliş kaydetmiş. Düzeltme seviyelerindeki eş seviye destek çizgimizin olduğu bölgeye denk geliyor.
111.149 // 110.820 ABCD

Comment:
Comment:
Comment:

Alt zaman diliminde kubbe formasyonu oluşturan fiyat, boyun çizgisini kırmış fakat kapanış yapmadan tekrar yükselmiş. Kubbe üzeri kapanış da olmaması, tekrar bir düşüş hareketi olma ihtimalini güçlendiriyor. Günlük görünümde alım için H4 eşit düzeltme seviyesi ABCD bölgesi, Obo hedefi ile aynı seviyelere denk geliyor. Tekrar alış yönlü tepki görebileceğimiz seviyeler. Eğer günlük destek sert düşüş ile kırılır ya da yeni bir H4 mum kapanışı olursa kubbe formasyon hedefi ilk destek kanalımız olacaktır.
Comment:

Günlük görünüm orta vadede ulaşabileceği ilk hedefi aldı. H4 sıkıştığı yerden hacimli çıkışı kapanış ile tamamlarsa ggünlük grafikte orta vadeli 2. hedefi de alabilir. Takip ediyoruz..
Trade closed: target reached: Orta vadede beklediğim yükseliş dalgası 2. hedefini aldı. Kısa vade 2 hedefe ulaşıldı. Usd verisi öncesi düzeltme yapabilir. Devam etmek için alt zaman dilimi trend devam formasyonlarına göre alım fırsatı takip edilebilir.
teşekkürler
Reply
teşekkürler
Reply
Home Stock Screener Forex Screener Crypto Screener Economic Calendar How It Works Chart Features Pricing House Rules Moderators Website & Broker Solutions Widgets Charting Solutions Get Help Feature Request Blog & News FAQ Wiki Twitter
Profile Profile Settings Account and Billing Get Help Ideas Published Followers Following Private Messages Chat Sign Out