Strona główna

From TradingView Wiki
Jump to: navigation, search
Language: English  • Italiano • 日本語 • 한국어 • Polski • Português • Русский
Witamy na TradingView Wiki


Idea naszej strony wiki

TradingView Wiki to miejsce, gdzie gromadzona jest cała wiedza na temat TradingView, tworzona zarówno przez traderów, jaki i twórców platformy. Podobnie jak w przypadku standardowej Wikipedii, artykuły na TradingView Wiki zawierają informacje oparte wyłącznie na faktach, a edytować poszczególne strony może każdy użytkownik naszej platformy. Każdy zarejestrowany użytkownik może dokonać zmian w artykule, przy czym zmiany te wymagają zrecenzowania i zatwierdzenia (bądź nie) przez innych użytkowników. Pod tym linkiem FAQ znajduje się krótki przewodnik odnośnie edytowania stron Wiki. Zasady zawarte w dziale Dobre Praktyki obowiązują także w przypadku edytowania artykułów. Wiki to znakomite narzędzie do dzielenia się z innymi ciekawymi pomysłami oraz przemyśleniami odnośnie istniejących już wpisów. Każdy z Was może podzielić się ze społecznością poradami, przydatnymi trikami czy wiedzą. Wzajemna pomoc na drodze do sukcesu to podstawa naszej wspaniałej społeczności, a każda kontrybucja z Waszej strony to krok na drodze do zdobycia szacunku wśród członków społeczności oraz szereg innych korzyści. Udanego dzielenia się wiedzą!

Spis zawartości


Wsparcie

Dział FAQ zawiera odpowiedzi na najczęściej zadawane przez użytkowników pytania.
Kwestie związane z opłatami oraz pytania o krytycznym znaczeniu prosimy kierować do Działu Wsparcia korzystając ze stosownej funkcji w ramach panelu wsparcia. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj https://blog.tradingview.com/pl/customer-support-2-0-5471/
Wszelkie BŁĘDY i PROBLEMY TECHNICZNE prosimy zgłaszać poprzez formularz dostępny pod przyciskiem Zgłoś Problem, zlokalizowany z prawej dolnej strony wykresu, który wygląda tak.


Prośby związane z nowymi funkcjami prosimy zgłaszać pod tym linkiem GetSatisfaction.