May 22, 2020
Przedstawiamy nowe narzędzie do rysowania: Znacznik strzałki

Dodaliśmy nową opcję do rozwijanego menu narzędzi rysowania, która na pewno Ci się spodoba: przedstawiamy Znacznik strzałki. Możesz ją znaleźć na liście narzędzi tekstowych — sprawdź poniższy obrazek, aby zobaczyć, gdzie dokładnie się znajduje.

Znacznik strzałki jest wygodnym wskaźnikiem, dzięki któremu możesz łatwo zaznaczyć pewne obszary na swoich wykresach lub pomysłach. Bez względu na to, czy chodzi o poziomy wybicia, analizę ruchów trendu, czy też podświetlenie fragmentu wykresu do dalszej analizy, teraz możesz to zrobić za pomocą Znacznika strzałki. 

Znacznika strzałki możesz używać tak samo łatwo jak Linii trendu. Pozycja strzałki jest ustawiana za pomocą dwóch różnych punktów odniesienia, z których drugi określa kierunek strzałki. Do znacznika strzałki możesz również dodać tekst, otwierając Ustawienia i przechodząc do zakładki Tekst . Zobacz jak wygląda Znacznik strzałki z tekstem na poniższym przykładzie.

Wypróbuj Znacznik strzałki już dziś i prześlij nam swoje opinie i sugestie – uwielbiamy je czytać. Dziękujemy za to, że jesteś częścią naszej stale rosnącej społeczności TradingView.

The fastest way to follow markets

Launch Chart