listopad 22, 2018

Rynki finansowe na wyciągnięcie ręki. Przedstawiamy naszą nową aplikację TradingView przeznaczoną dla urządzeń z systemem Android!

Otrzymaliśmy od naszych użytkowników mnóstwo próśb odnośnie stworzenia autorskiej aplikacji dedykowanej dla systemu operacyjnego Android i zwyczajnie nie mogliśmy odmówić. Dziękujemy za Waszą cierpliwość i niniejszym mamy zaszczyt przedstawić naszą oficjalną aplikację TradingView przeznaczoną dla urządzeń z systemem Android OS. Wasze ulubione wykres oraz dane rynkowe w czasie rzeczywistym od teraz będą jeszcze bliżej Was – dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Aby wprowadzić naszą aplikację na rynek najszybciej, jak to tylko możliwe, zdecydowaliśmy ograniczyć się do podstawowych i najbardziej niezbędnych funkcji. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że siłą rzeczy pominęliśmy inne ważne dla naszych użytkowników opcje i funkcje oferowane na naszej platformie, dlatego też od razu zabraliśmy się za tworzenie kolejnej wersji naszej aplikacji. Powiadomienia push, pomysły tradingowe, czaty oraz szereg innych funkcji – wszystkie te udogodnienia będą systematycznie wprowadzane w ramach kolejnych aktualizacji aplikacji. Będziemy na bieżąco informować Was na temat rozwoju naszej aplikacji! Poniżej lista funkcji dostępnych w obecnej wersji aplikacji.

Listy obserwowanych

Twórz i modyfikuj listy obserwowanych symboli i bądź zawsze na bieżąco z wydarzeniami na rynkach. Śledź swoje ulubione symbole i notowania w czasie rzeczywistym – już nigdy nie przegapisz żadnej okazji handlowej!

android_1
Zaawansowane technicznie wykresy

Nasze wykresy rynkowe mogą spokojnie konkurować z najlepszymi darmowymi platformami tradingowymi przeznaczonymi dla komputerów desktop. Notowania akcji i indeksów giełdowych, rynek FOREX i krypto oraz mnóstwo innych danych rynkowych dostępnych na wyciągnięcie ręki. Bogaty wybór narzędzi rysowania i wskaźników technicznych (metoda Ganna, fale Elliotta, średnie kroczące itd.). Nasza aplikacja mobilna jest równie potężna, jak nasza platforma webowa.

android_2

android_3

 

Synchronizacja konta

Twoje konto jest synchronizowane pomiędzy wszystkimi używanym przez Ciebie urządzeniami. Wszelkie zmiany dokonane z poziomu platformy webowej będą widoczne z poziomu aplikacji i vice versa.

Dane rynkowe w czasie rzeczywistym z wiodący giełd światowych

Korzystaj z danych rynkowych dostarczanych przez największe i najpopularniejsze giełdy z całego świata. A dla tych, którym to nie wystarcza – współpracujemy także z bardziej egzotycznymi rynkami z różnych zakątków świata. U nas każdy znajdzie coś dla siebie!

Aplikacja TradingView jest już dostępna na Google Play Store dla wszystkich urządzeń działających z systemem Android OS w wersji 5.0 lub wyższej. Czekamy na Wasze komentarze i pytania. I jeszcze jedno – nie zapomnijcie wystawić naszej aplikacji oceny (oczywiście interesują nas jedynie recenzje na 5 gwiazdek :))

Wasze opinie są dla nas bezcenne. Zachęcamy do poświęcenia chwili swojego czasu i przesłania nam Waszych opinii i sugestii odnośnie dalszego rozwoju naszej aplikacji. Dziękujemy za skorzystanie z naszej aplikacji!

Spread the love