August 13, 2020
Pine Script jest teraz szybszy niż kiedykolwiek!

Nieustannie pracujemy nad tym, aby proces korzystania z TradingView był jak najszybszy i jak najbardziej wygodny.

Ciężko pracowaliśmy nad optymalizacją skryptu Pine, a w szczególności nad czasem potrzebnym do skompilowania skryptu. Dzięki niektórym z naszych ostatnich zmian szybkość kompilacji wskaźników i strategii Pine znacznie wzrosła. Dzisiaj wyniki naszych testów pokazują, że skrypty, które były używane do testowania, były kompilowane średnio od 1,5 do 2 razy szybciej niż przed optymalizacją.

Zmiany są stosowane na wszystkich poziomach, więc wpłyną na wszystkie skrypty, niezależnie od wersji Pine, w której są napisane. Oczywiście powinno to być szczególnie zauważalne dla tych z Was, którzy lubią tworzyć złożone i niestandardowe wskaźniki, których kompilacja zwykle zajmuje dużo czasu. Możecie się pożegnać z długim czasem oczekiwania.

Mamy nadzieję, że spodobała Ci się ta aktualizacja i czekamy na Twoją opinię o tym, co jeszcze możemy ulepszyć. Powiedz nam, czego spodziewasz się w przyszłości, a dołożymy wszelkich starań, aby uwzględnić to w naszych następnych aktualizacjach. Na razie korzystaj z najnowszej optymalizacji Pine i daj nam znać, co o tym sądzisz.

Najszybszy sposób na śledzenie rynków

Otwórz wykres