Jesteśmy oficjalnie nr 1 na świecie!

Jul 29, 2021

Zaktualizowano: marzec 2024

Będziemy powtarzać to w koło: kochamy Was wszystkich. 

Dzięki Wam, TradingView jest teraz oficjalnie najpopularniejszą na świecie stroną internetową do inwestowania, zgodnie zdanymi z  SimilarWeb (na luty 2024 roku). Dodatkowo, jesteśmy na światowym szczycie, wyprzedzając Nike, TripAdvisor i Hulu.

Obecnie każdego miesiąca odwiedza nas 50 milionów traderów, inwestorów i analityków rynkowych z całego świata — z dumą witamy Was wszystkich.

Coraz więcej osób interesuje się rynkami, a nie ma lepszego miejsca niż TradingView, aby odkrywać pomysły, tworzyć wykresy, analizować rynki i rozmawiać się z traderami z całego świata, więc świętujmy razem.

A jakby tego było mało, jesteśmy teraz najwyżej ocenianą aplikacją finansową w sklepie Apple app store! Na ocenę 4,9 naszej aplikacji składa się około 1 000 000 opinii użytkowników z całego świata i nikt nie może się pochwalić wyższą oceną. Jesteśmy naprawdę dumni z naszego zespołu, który ciężko pracował, aby przenieść wykresy z komputera na telefon zachowując najwyższą jakość. Gdziekolwiek jesteś, zawsze będziesz mieć dostęp do wykresów TradingView.

Nie zapominaj, że Ty też możesz podzielić się swoją miłością do TradingView — za każdego poleconego znajomego otrzymasz 15 USD!

Look first Then leap

TradingView jest stworzony dla Ciebie. Upewnij się, że w pełni wykorzystujesz nasze niesamowite funkcje
Otwórz wykres