Jesteśmy oficjalnie nr 1 na świecie!

Jul 29, 2021

Zaktualizowano: marzec 2023

Będziemy powtarzać to w koło: kochamy Was wszystkich. 

Dzięki Wam TradingView jest teraz oficjalnie najpopularniejszą witryną dotyczącą inwestowania na świecie, według danych SimilarWeb (stan na luty 2023 r.).

Obecnie każdego miesiąca odwiedza nas 50 milionów traderów, inwestorów i analityków rynkowych z całego świata — z dumą witamy Was wszystkich.

Te zdumiewające liczby oznaczają, że znaleźliśmy się również w Top 59 najpopularniejszych witryn na świecie (stan na luty 2022 r. według Alexa Ranking), pozostawiając w tyle internetowych gigantów, takich jak CNN (nr 109), BBC (nr 127), a nawet Spotify.com (nr 81).

Coraz więcej osób interesuje się rynkami, a nie ma lepszego miejsca niż TradingView, aby odkrywać pomysły, tworzyć wykresy, analizować rynki i rozmawiać się z traderami z całego świata, więc świętujmy razem.

A jakby tego było mało, jesteśmy teraz najwyżej ocenianą aplikacją finansową w sklepie Apple app store! Na ocenę 4,9 naszej aplikacji składa się ponad 500 000 opinii użytkowników z całego świata i nikt nie może się pochwalić wyższą oceną. Jesteśmy naprawdę dumni z naszego zespołu, który ciężko pracował, aby przenieść wykresy z komputera na telefon zachowując najwyższą jakość. Gdziekolwiek jesteś, zawsze będziesz mieć dostęp do wykresów TradingView.

Nie zapominaj, że Ty też możesz podzielić się swoją miłością do TradingView — za każdego poleconego znajomego otrzymasz 15 USD!

Look first Then leap

TradingView is built for you, so make sure you're getting the most of our awesome features
Otwórz wykres