July 29, 2021

Jesteśmy oficjalnie nr 1 na świecie!

Będziemy powtarzać to w koło: kochamy Was wszystkich. 

Dzięki Wam TradingView jest teraz oficjalnie najpopularniejszą witryną dotyczącą inwestowania na świecie, według danych SimilarWeb (stan na lipiec 2021 r.).

Obecnie każdego miesiąca odwiedza nas 30 milionów traderów, inwestorów i analityków rynkowych z całego świata — z dumą witamy Was wszystkich.

Te zdumiewające liczby oznaczają, że znaleźliśmy się również w Top 61 najpopularniejszych witryn na świecie (stan na luty 2022 r. według Alexa Ranking), pozostawiając w tyle internetowych gigantów, takich jak CNN (nr 109), BBC (nr 127), a nawet Spotify.com (nr 81).

Coraz więcej osób interesuje się rynkami, a nie ma lepszego miejsca niż TradingView, aby odkrywać pomysły, tworzyć wykresy, analizować rynki i rozmawiać się z traderami z całego świata, więc świętujmy razem.

A jakby tego było mało, jesteśmy teraz najwyżej ocenianą aplikacją finansową w sklepie Apple app store! Na ocenę 4,9 naszej aplikacji składa się ponad 500 000 opinii użytkowników z całego świata i nikt nie może się pochwalić wyższą oceną. Jesteśmy naprawdę dumni z naszego zespołu, który ciężko pracował, aby przenieść wykresy z komputera na telefon zachowując najwyższą jakość. Gdziekolwiek jesteś, zawsze będziesz mieć dostęp do wykresów TradingView.

Nie zapominaj, że Ty też możesz podzielić się swoją miłością do TradingView — za każdego poleconego znajomego otrzymasz do 30 USD!

Look first / Then leap

Otwórz wykres