May 22, 2020
Yeni Çizim Aracının Tanıtımı: İşaretleyici Ok

Çizim araçları açılır menümüzde seveceğinizden emin olacağımız yeni bir ekimiz var: İşaretleyici Ok ‘u tanıtmak isteriz. Artık metin araçları listesinde bulabilirsiniz tam olarak nerede olduğunu göstermek için aşağıdaki resme bakın.

İşaretleyici Ok uygun bir işaretçi ve şimdi grafiklerinizdeki veya fikirlerinizdeki belirli alanları vurgulamak her zamankinden daha kolay. İster koparma seviyeleri, ister trend hareketlerini analiz edin, ister daha ayrıntılı analiz için bir grafiğin bir bölümünü vurgulayın, hepsini Ok İşaretleyici ile yapabilirsiniz.

İşaretleyici Ok’u bir Trend Çizgisi‘ nde olduğu gibi kullanabilirsiniz. Okun konumu, ikincisi okun yönünü belirleyen iki farklı referans noktası tarafından ayarlanır. Ayrıca Ayarlar‘ı açıp Metin sekmesine giderek bir metin imzası ekleyebilirsiniz. Aşağıdaki örnekle Ok İşaretçisi yönünün ve metin imzasının nasıl çalıştığına daha yakından bakın.

Bugün İşaretleyici Ok ile başlayın ve lütfen görüşlerinizi, yorumlarınızı ve önerilerinizi bize göndermekten çekinmeyin — sizden haber almayı seviyoruz. TradingView’ de sürekli büyüyen topluluğumuzun bir parçası olduğunuz için teşekkür ederiz.

The fastest way to follow markets

Launch Chart