January 19, 2021
Yeni Yerleşik Pine Göstergesi — Otomatik Fib Uzatma

Otomatik Fib Uzatma, popüler Oto Fib Düzeltme göstergesi ve Trend Tabanlı Fib Uzatma çizim aracına dayalı yeni bir Pine göstergesidir.

Fibonacci Uzatmaları, bir düzeltmeden sonra hangi fiyat seviyesine ulaşılabileceğini belirlemenizi sağlayan bir araçtır. Araç, yatırımcı tarafından belirlenen üç noktaya dayanmaktadır: ilk iki nokta trend çizgisini tanımlar ve sonuncusu geri çekilme seviyesidir. Yeni göstergeyle noktaları manuel olarak ayarlamanıza gerek kalmaz, algoritma uygun olanları otomatik olarak seçer.

Yeni bir gösterge kullanmak için Göstergeler sekmesini açın ve Otomatik Fib Uzatma‘yı seçin.

Gösterge Pine Script’te yazılmıştır ve kaynak kodu şablonlarda bulunabilir ve istediğiniz gibi değiştirilebilir. Bu Pine Editör’den yapılabilir: düğmesine tıklayın, açılır menüden Yeni varsayılan yerleşik komut dosyasını seçin ve Otomatik Fib Uzantısını bulun.

İstediğiniz bu yeni özelliğin yararlı olduğunu umuyoruz. Lütfen iyileştirme için bize geri bildiriminizi göndermeye devam edin. TradingView’i sizin için oluşturuyoruz ve platformumuz için çok istenen bu güncellemeler hakkında ne düşündüğünüzü duymayı seviyoruz.

Piyasaları takip etmenin en hızlı yolu

Grafiği Açın