November 19, 2020
Auto Fib Düzeltme İyileştirmeleri

Yerleşik Otomatik Fib Düzeltme göstergesi artık kullanıcıların Fib seviyelerinin renklerini değiştirmesine izin veriyor. Bu, göstergenin Ayarlar iletişim kutusunu açıp Girişler sekmesindeki renkleri seçerek yapılabilir.

Seviye etiketlerinin davranışını da değiştirdik. Şimdi, Sağa Çizgileri Uzat ve Etiket Pozisyou: Sağ seçeneklerini seçtiğinizde, bunlar her zaman son çubuğun sağında yer alacak ve mevcut ve yeni çubuklarla örtüşmeyecektir.

Ve işte bazı kullanıcılarımızın zaten denediği bir güncelleme daha. Her bir gösterge seviyesinin geçişi için ayrı uyarılar ayarlayabilirsiniz. Bunu yapmak için daha fazla gösterge menüsünü açın ve Otomatik Fib Düzeltme Alarmı Ekle‘yi seçin. Açılan iletişim kutusunda, uyarıyı ve diğer parametreleri eklemek istediğiniz seviyeyi ayarlayın.

İstediğiniz bu yeni özelliğin yararlı olduğunu umuyoruz. Lütfen iyileştirme için bize geri bildiriminizi göndermeye devam edin. TradingView’i sizin için oluşturuyoruz ve platformumuz için çok istenen bu güncellemeler hakkında ne düşündüğünüzü duymayı seviyoruz.

Piyasaları takip etmenin en hızlı yolu

Grafiği Açın