May 29, 2020
Yalnızca-Davetli Script ‘ler için Kullanıcı Erişimi Son Tarihi Ayarlama Özelliği Ekledik

Yalnızca-davetli script yazarlarının hepsi için iyi haberlerimiz var  Artık kullanıcılara Yalnızca-davetli script ‘lerinize erişim izni verilecek süreyi ayarlayabilirsiniz.

Komut Dosyası Erişimi Yönet iletişim kutusuna yeni bir kullanıcı eklerken, artık komut dosyası misafirlerinize erişim izni verilecek tarihleri belirtmeniz gerekir. Son kullanma tarihi olmayan erişim vermek için ayarları bile uygulayabilirsiniz. Bu işlemin görsel bir örneği için aşağıdaki örneğe bakın.

Son kullanma tarihi ayarlarını istediğiniz zaman mevcut kullanıcılar için Yalnızca Davet Et göstergesiyle değiştirebilirsiniz. Düzenleme penceresini açmak için son kullanma tarihini tıklamanız yeterlidir. Açıklayıcı bir resim için aşağıya bakın.

Ayrıca, Yalnızca-Davet Et script ‘ine erişimi olan geniş bir kullanıcı listesinde gezinmenizi kolaylaştırmak için etkin listenizde son kullanma tarihine göre sıralama yapabilme özelliğini ekledik. Daha fazla bilgi için aşağıdaki resme bakın.

Yalnızca Premium aboneliği olan kullanıcıların Yalnızca-Davetli göstergeleri yayınlayabileceğini lütfen unutmayın. Aboneliğinizi yükseltmek için lütfen ücretlendirme sayfamıza gidin.

Harika geri bildiriminiz için teşekkür ederiz  Mevcut ve gelecekteki ürünler, araçlar ve hizmetler hakkındaki görüş ve önerilerinize gerçekten değer veriyoruz. Bu güncellemenin sizin için yararlı olduğunu umuyoruz ve bir sonraki bölümde görmek istedikleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için sabırsızlanıyoruz. Topluluğumuzun bir parçası olduğunuz için teşekkür ederiz.

The fastest way to follow markets

Launch Chart