Kasım 11, 2016

Kağıt/Temsili İşlem

Tüm kullanıcılarımıza kağıt işlemin deneme sürümü çalıştırdık! Deneme sürümü olduğu için hata gördüğünüz zaman lütfen bize ihbar ediniz.

Kağıt (temsili) işlemi kullanarak kendi analizinizi veya görünümüzü deneyebilirsiniz, sahte para ile emtiaları alıp satmak imkanınız vardır. Teknik olarak gerçek işlem gibidir, kar ve zarar, pips ve diğer verileri protföyünüzde görebilirsiniz, ancak gerçek parayı riske atmıyorsunuz.

Ana fonksiyonlar

Kağıt işlemi kullanmak için siteye giriş yapın. Hesabınızn varsayılan bakiyesi $100,000, bu miktarı istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Emirleri kolaylıkla göndermek için grafikteki kayan ’’al/sat’’ panosuyu kullanınız. Al/Sat panosuyu görmek istemiyorsanız sağ tıklat yapınız ve Gizleyi seçiniz. Gizlenmiş panosuyu grafik ayarlarıdan geri yükleyebilirsiniz.

Emirleri göndermesinin başka bir yolu grafikte istediğiniz fiyatta sağ tıklat yapınız. Emirleri sürükle bırak ile değiştirebilirsiniz.

satal

right-click-trading

Grafiğin ayarlarda emirlerin ve pozisyonların görünümü değiştirebilirsiniz (emirin ok işareti, çizgileri vb)

ayarlar

İşlem Panosu grafiğin altındadır ve açık pozisyonlar ve emirler listesiyi içerilir. İşlem Panosuda özel ayarları değiştirebililrsiniz.

islem-ayarlari

Emirleri direk grafikte değiştirmek/kapatmak/iptal etmek için araçları:

Karşıt pozisyon

position

İşlem Panosu

order-change

İşlem Tarihi ve Günlüğü panolarda fazla bilgi bulunabilirsiniz. İşlem Tarihi ve Günlüğü işlem panosu ile veya sağ tıklat ile açılabilir.

islem-ayarlari

Hesasbınızı istediğiniz zamanda sıfırlayabilirsiniz. Sıfırladığınız zaman hesap bakiyesi ve günlüğü varsayılan değerleri gösterecek. Kağıt İşlem hesabınızı hesap ayarlarda sıfırlayabilirsiniz.

reset-paper-trading