Kasım 22, 2018

TradingView Android OS uygulamamızla finansal piyasalar cebınızde!

Herkese merhabalar!

iOS kullanıcılara TradingView uygulamayı sunduğumuz zaman Android kullanıcılardan binlerce Android uygulama sunmamızı aldık. Android uygulamamızın oluşumu biraz çok vakıt aldı, ama sebriniz için teşekkür ederiz. Artık TradingView uygulamamız Android platformlar için da mevcut.

Uygulamayı hızla yayınlamak için en önemli özellikleri ekledik ilk versiyonuda. Ancak yazılım işlerimiz bitmedi, yazılımı devam ediyoruz ve diğer özellikleri uygulamamızın yeni versiyonumuza eklemeyi devam ediyoruz. Sevdiğiniz TradingView grafikleri ve platfomur artık cebınızde.

İzleme Listeleri

Uygulamada piyasaları takip etmek için İzleme Listeleri oluşturabilirsnizi ve değiştirebilirsiniz. Favori sembolleri takip ederek canlı kotasyonları inceleyebilirsiniz. İzleme Listelerle yatırım imkanları kaçırmayacaksınız artık!

android_1
Ünvanlı Grafikler

Dünyanın en kaliteli grafiklimizde fiyatları ücretsiz takip edebilirsiniz. Hisse, Endeks, FOREX, Kripto ve diğer fiyatların hareketleri ve diğer verileri cebınızde. Teknik analiz için istediğiniz çizim araçlar ve göstergeler (Gann, Elliott Dalgaları, HO vb.) mevcut. Mobil uygulamamızın gücü web platformumuz gibidir. 

android_2

android_3

Sonrkonize Edilen Hesap Bilgileri

Hesabınız tüm uygulamamızla senkronize edilmiştir. Web platformda yaptığınız değişikler mobil uygulamamızda saklanmış olmaktadır, aynı şekilde mobil uygulamamızda yaptığınız değişikler web platformda göstermiş olmaktadır.

Dünya Çapında Borsaların Canlı Verileri

Dünya çapında en popüler borsaların hisse senedi fiyatları tüm uygulamamızdan erişebilirsiniz. Daha fazla verilere ihtiyacınız mı var? Öyle ise ekzotik borsaların verileri de erişim alabilirsiniz. Finansal dünyasının tüm hareketlerini bilmek isteyenlere araçlarımız vardır!

TradingView Google Play’de vardır Android OS 5.0 ve yüksek versiyonları destekleniyor. Sorularınız veya önerileriniz varsa lütfen yorumlarınız paylaşın, tabi ki sizden 5-yıldız puanı rica ederiz :))

Uygulamamızda ilk olarak hangi özellikleri eklememizi da öneri şekilde gönderin lütfen!

Şimdiden teşekkür ederiz TradingView kullandığınız için.

Kullanmıyorsanız hemen kaydolun – https://tr.tradingview.com/

Bol kazançlar dileriz! 🙂