September 9, 2021

Yeni Kripto Borsası TradingView’de! Hoş geldin Bingbon!

Sevgili TradingView kripto topluluğumuza yeni bir işlem deneyimi için yeni bir fırsattan bahsetmekten mutluluk duyuyoruz — Bingbon kripto para borsası burada!

Bingbon, 2018 yılında hem kripto para birimi spot hem de türev işlem hizmetleri sunan bir kripto sosyal ticaret borsası olarak kuruldu. AUSTRAC tarafından düzenlenir, toplam 171 milyar dolardan fazla işlem hacmine sahiptir, yeni katılan müşteriler 100’den fazla bölgeyi kapsar ve şimdiden 70 milyona yakın tamamlanmış işlem kaydedilmiştir.

Bir kripto sosyal ticaret ağı olarak Bingbon, kullanıcıları için daha akıllı kripto para ticareti stratejilerine erişim sağlamayı ve kullanıcılarının kolay, büyüleyici ve net bir şekilde yatırım yapmalarını sağlamayı taahhüt eder.

Bingbon’un misyonu, teknoloji ile dijital finansmanı hızlandırmaktır ve vizyonları, kullanıcıların ilk tercihi sosyal ticaret ağı olmaktır.

Şirketin liderlik ekibi, kendi uzmanlık alanlarında 10 yılı aşkın deneyime sahip çok sayıda üst düzey firma, finans kurumu ve önde gelen internet şirketlerinden öncü profesyonellerden oluşmaktadır.

Akış her zamanki gibi: TradingView hesabınızda oturum açın, Grafik’i açın, işlem panelinde Bingbon simgesini bulun, değişim hesabı kimlik bilgilerinizi girin ve işte bu kadar – işte hazırsınız! Lütfen yeni fırsatın tadını çıkarın ve bizi izlemeye devam edin… gelecek daha çok şey var!

Look first / Then leap

Grafiği Açın