Nisan 25, 2019

Mobil cihazlarda değerleri izlemek için dokunun ve basılı tutun

Kullanıcılarımızın çoğu mobil cihazlarda verileri izleme ve grafikleri kullanma konusunda zorluk çekiyorlardı. İşte hayal kırıklığına neden olan en yaygın sorunlar.

  • Kullanıcılar grafik üzerinde üst üste binme olmadan önemli grafik değerlerini görmek istiyorlar.
  • Kullanıcılar çubuk işaretçisini hareket ettirmeden geçmişi görmek için sola kaydırmak istiyorlar.

Bu yeni modla birlikte birini diğerine tercih etmenize! Artık her ihtiyaç duyduğunuzda tüm grafik özelliklerini en uygun şekliyle kullanabilirsiniz.

Tüm bunları süper basit hale getirdik!

  • Mobil cihazlarda varsayılan olarak grafik göstergesinde sadece son işlem günü için son fiyat ve fiyat değişikliği  gösterilir.
  • Eğer çubuk değerlerini (Açılış, Yüksek, Düşük, Kapanış, Değişim) ve gösterge değerlerini izlemek istiyorsanız, çubuğa uzunca dokunmanız ve parmağınızı basılı tutmanız yeterli. Çubuk işaretçisini parmağınızı ekrandan kaldırmadan hareket ettirebilirsiniz. Değer izleme modundan çıkmak istiyorsanız parmağınızı ekrandan kaldırın.

Lütfen, nesnelerin içerik menüsünün, eskisi gibi uzun bir dokunuştan sonra gösterildiğini unutmayın. Yine de küçük bir değişiklik var – bunun için nesnenin seçili olması gerekiyor. Başka bir deyişle, bir çizginin içerik menüsünü görmek için önce onu seçmek üzere dokunun, sonra bu çizgiye daha uzun dokunun.