Kasım 2, 2017

Kağıt İşlem daha realistik oldu!

Merhaba arkadaşlar!

Bizim Kağıt İşlem özelliğimizi biliyorsunuz değil mi? Ücretsiz ve serbest işlem yapma, demo hesabı felan gerek yok.

Biliyorsanız, emirleri doldururken sistem son işlem gören fiyatı gösteriyordu. Bunu kaldırdık ve tecrübenizi daha yükseltmek için al/sat fiyatlara göre yatırım imkanı sonduk. Emiri doldurduğunuz zaman, en iyi müsait fiyata göre emir doldurmaktadır. Tam aracı kurumlarla yatırım gibi.

Al/sat fiyatları işlem panosuda, emirin diyaloguda veya Piyasa Derinliği widgetide görebilirsiniz. PD müsait fiyatların en iyi al/sat fiyatları göstermektedir.

Not: endeksleri direk al/sat yapamazsınız artık, çünkü onların al/sat fiyatları yoktur. Ancak onları türevlerden yatırım yapabilirsiniz. TVC:SPX (S&P 500 Endeksi), TVC:DXY (ABD Doları Endeksi) en popüler olduğu için onları kaldırmadık işlemden.

Kriptokurlar işlemi de değiştirmedik. Kriptoların ve gerçek para dövizlerin BITSTAMP:BTCUSD ve COINBASE:LTCEUR gibi yatırımda halen en son fiyat kullanmaktadır.

İşlemi daha realistik yapmak istediğimiz için, yatırımda seansları ekledik. Demek ki limit veya stop emirler piyasa açılışa kadar göndermez. Gerçek yatırım seansları gibi, eğer piyasa kapalı ise emirleriniz reddedilmiş olacak. Açılış öncesi ve sonrası desteklenmiş değil, bundan dolayı seansları takip edin.

Hadi test edin hemen yeni özellikleri. Kağıt İşlem bedava, ücretsiz, ve yeni kaydolmaları talep etmeyen, aracı kurumuların demo hesabı gibidir.

Fazla özellikleri yakın zamanlarda sunacağız.

Takipte kalın!

Herkese bol kazançlar! 🙂