Ocak 25, 2017

TradingView Sosyal: Gün içi analiz yayınlamayı sınırlandırıyoruz

TradingView Sosyal Seri

Bu yazı bizim seri yazılarımızın birisi olarak sizlere TradingView sitenin sosyal kısmı sizlere nasıl fayda verebileceğini anlatacağız. Takipte kalınız ve bu yazıları kaçırmadığınızdan emin olun! Sizlere kaliteli özel sohbet oluşturmak tavsiyeleri verdik, nasıl itibar kazanmak ve kamuoyunca bilinmeği sizlere anlattık, sizlere TradingView’de yapamaz 5 şeyleri söyledik, bizim stratejimizi açıkladık, rozetleri anlattık ve yorum moderatörlüğümüzü anlattık. İşte sizlere son konuyu sunuyoruz!

 

Bizim gücümüz

TradingView’in gücü onun topluluğudur, yatırımcılar fikirleri ve analizleri paylaşarak birbirine yardım eden bir topluluğu. Fikiri paylaştığınız zaman, yorum yaptınız zaman, kritik ettiniz zaman ve onlara karşı yorum aldınız zaman yatırım bilginizi yükseltiyorsunuz gerçekten. Efendi dedi ki – Bana söyle, ben unutacağım, bana göster ben kısımı hatırlayacağım, beni kapsat öğreneceğim. Bizim de politikamız ve tavsiyemiz aynıdır.

 

Başlangiçtan itibaren büyümemizi gördük, sosyal bulaşmanın rekoru kırdık. Fikir paylaşım sayısı arttı, ancak kalite de öenmli, kaliteden ödün vermemek için birkaç yazı yazdık, birisi itibar kazanmak konusunda. Linketi yazıda nasıl itibar kazanır, nasıl en popüler yazarların listesinde olabilir, TOP rozeti nasıl kazanırleri açıklandık.

 

Çok yönlü yaklaşım – Kalite mi Miktar mı?

Kaliteyi ayakta uydurmak için fikir paylaşım miktarı azalttık. Bu günden itibaren 1 üye günde sadece 10 fikir yayınlayabilir. Neden öyle bir şey yaptık? Sitenin fikir sayfasını taze tutmak için, üye fikiri paylaşmaktan önce çalışmayı ve analizi daha dikkatlı yapmasını istiyoruz. Miktar azalacak doğru, ama kalite artacak, böyle bir fikir aklımıza geldi ve bu yöntemi kesinlikle denemek istiyoruz.

 

Üyelerin itibar sayım formülleri değiştiriyoruz, bunu geçen yazılarda söyledik. 2017 yılında daha fazla tedbir alacağız. TradingView yatırımcıların işlem fikirleri paylaşım en iyi noktasıdır. Bundan dolayı kalite çok önemli bize ve sizlere. Sizin TradingView tecrübenizi daha iyi yapmak için hazırız ve bu hakkında isterseniz inanın, isterseniz inanmayın ama çalışıyoruz ve sizin yorumlarınız bize yardımcı oluyorlar.

 

Herkese bol kazançalr!

Takipte Kalınız!

TradingView Ortaklar ve Moderatörler