July 29, 2021

Resmen Dünyanın Bir Numarasıyız!

Ne kadar söylesek az, hepinizi çok seviyoruz.

SimilarWeb verilerine göre (Temmuz 2021 itibariyle) TradingView, sizin sayenizde artık resmi olarak dünyanın en popüler yatırım web sitesidir.

Artık dünyanın her yerinden her ay bize katılan inanılmaz 30 milyon tüccar, yatırımcı, analist ve araştırmacı var – ve hepinizi ağırlamaktan gurur duyuyoruz.

Bu şaşırtıcı rakamlar, dünyanın en popüler 61 web sitesine de tırmandığımız anlamına geliyor (Alexa Sıralaması verilerine göre, Şubat, 2022), bizi CNN (109), BBC (#127) ve bizi CNN (#109), BBC (#127) ve hatta Spotify.com (#81).

Gittikçe daha fazla insanın piyasalara dahil olmasıyla TradingView fikirleri keşfetmek, grafik oluşturmak, analiz etmek ve dünyanın her yerinden tüccarlarla sohbet etmek için gerçekten en iyi yerdir – o halde partiye birlikte devam edelim.

Ve tüm bunlar yeterli değilse, artık Apple uygulama mağazasındaki en yüksek puanlı finans uygulamasıyız! Dünya çapında 500.000’den fazla incelemeden 4,9 puanla, daha üst sıralarda yer alan başka kimse yok. Masaüstü grafik dünyasını akıllı telefonunuza getirmek için harcadıkları tüm sıkı çalışma için ekiple gerçekten gurur duyuyoruz. Böylece, nerede olursanız olun, her zaman iyi bir TradingView’e sahip olacaksınız.

Sevginizi de paylaşmayı unutmayın – TradingView’e yönlendirdiğiniz her arkadaşınız için hesabınızda 30$’a kadar kazanabilirsiniz!

Look first / Then leap

Grafiği Açın