Resmen Dünyanın Bir Numarasıyız!

Jul 29, 2021

Güncellendiği tarih: Nisan, 2023.

Sizi sevdiğimizi ne kadar söylesek az.

Sizin sayenizde, TradingView artık SimilarWeb verilerine göre (Mart 2023 itibariyle) resmi olarak dünyanın en popüler yatırım sitesidir.

Şu anda dünyanın her yerinden inanılmaz bir 30 milyon işlemci, yatırımcı, analist ve araştırmacı her ay bize katılıyor — ve hepinizi ağırlamaktan gurur duyuyoruz.

Bu şaşırtıcı rakamlar, dünyanın en popüler 59 web sitesine de tırmandığımız anlamına geliyor (Alexa Ranking verilerine göre, Şubat 2022), bizi CNN (#109), BBC (#127) ve hatta Spotify.com (#81) gibi internet devlerinin önüne geçirdi.

Piyasalara giderek daha fazla insanın dahil olmasıyla, TradingView gerçekten fikirleri keşfetmek, grafiklendirmek, analiz etmek ve dünyanın her yerinden işlemcilerle sohbet etmek için en iyi yerdir — bu yüzden partiye birlikte devam edelim.

Ve tüm bunlar yeterli değilse, şimdi Apple uygulama mağazasındaki en yüksek puan alan finans uygulamasıyız! Dünya çapında 500.000’den fazla yorum arasından 4,9 puan alan başka kimse yok. Masaüstü grafik dünyasını akıllı telefonunuza getirmek için harcadıkları tüm sıkı çalışma için ekiple gerçekten gurur duyuyoruz. Yani, nerede olursanız olun, her zaman iyi bir TradingView’e sahip olacaksınız.

Sevgiyi paylaşmayı da unutmayın — TradingView’e yönlendirdiğiniz her arkadaşınız için hesabınızda 30 $ ‘a kadar para kazanabilirsiniz!

Look first Then leap

TradingView sizin için tasarlandı, bu nedenle muhteşem özelliklerimizden en iyi şekilde yararlandığınızdan emin olun
Grafiği Açın